Televizní komedie o rodinných patáliích s mluvícím nemluvnětem.
Úředník Jan Šebesta se právě stal otcem a slaví. Netuší, že jeho syn bude neobyčejný - už coby kojenec začne mluvit. Dostává tak rodiče do nepředvídatelných situací. Otec Šebesta má šanci povýšit a tak prostořekého Jeníčka, který říká to, co doma slyší, uplatí Večerníčkem, aby při návštěvě vedoucího Pátka mlčel a neprozradil tak, co si o něm Šebesta doopravdy myslí. Jenže právě v tu chvíli přichází jeho kamarád, který se domnívá, že Šebesta je břichomluvec. Rozvíjí se řada nedorozumění a trapasů. (oficiálny text distribútora)

tomala4

Nie, radšej knihu! Tak určitéé! Celkom dobre to zachytáva celospoločenskú rozpoltenosť (nielen vo vzťahu k alkoholu), ktorá pretrváva dodnes.. ()

Pitryx

Rádoby zábavná věcička, na kterou ihned zapomenete, ale zase musím uznat, že se nebudete nudit. Už díky tomu ptákovi, ten měl mít více prostoru. ()

baxz

Fantaskní televizní komedie plná populárních herců, s kterých výkonem vyčnívá J. Větrovec, P.Zedníček, V.Preiss a v epizodní roli B.Bezouška jako oblastní režisér estrád Domin. Místy vtipné, P.Zedníček s trvalou na hlavě se taky hned tak nevidí, ale celkově průměrné, z českého Kdopak to mluví se dalo určitě dostat víc. ()

rigby

Nic duchaplného, ale prostě jsem se jen bavil. A o tom to je. Několik kvalitních herců, žádné speciální výkony, ale dívat se na to dá a občas je to i k smíchu. Takové milé roztomilé. ()