Zakázané metody

• Kanada Forbidden Science

Tento jedinečný černý sci-fi seriál se silným erotickým nábojem se odehrává v nedaleké budoucnosti, v níž elitní společenství 4Ever Innovation, sdružující špičkové mladé vědce, stahuje a prodává vzpomínky. Nahrazuje ty, které jsme ztratili, klony a vymýšlí technologie, které nám pomohou prožít nejsmělejší představy počínaje záchranou vztahu, který skončil rozchodem, přes vytvoření dokonalé milenky, až po to být neodolatelný pro opačné pohlaví. Jenže někdy za své nejtajnější touhy musíme zaplatit děsivou cenu a kvůli tajemstvím, jež se skrývají v 4Ever Innovation, je možné přijít i o život. Tento seriál vytváří jedinečný vymyšlený svět, v němž klony a androidi vypadají jako skutečné živé postavy, s nimiž se vzájemně ovlivňují. Vizuální stránka je ohromující a není divu: jejím tvůrcem je Doug Brode, který se podílel na takových hitech jako Van Helsing, Planeta opic, Harry Potter, Iron Man či Star Trek. Producent William Burke má na svém kontě více než čtrnáct celovečerních filmů a vytvořil i režíroval úspěšný paranormální seriál Creepy. Výkonný producent John Quinn režíroval řadu snímků a spolupracoval na dvou nejsledovanějších erotických seriálech Passion Cove a Sin City Diaries. (oficiálny text distribútora)

honajz

Souhlas s ewingem. Tema vypadalo nadejne, ale zpracovani je otresne, herecke vykony jak z pozdnich hratek s Playmates na Playhouse TV. ()

DarkDemon

Nápad dobrý, realizace velmi špatná až tragická. Děj epizod se omezil pouze na výplň mezi jednotlivými sexuálními scénami ... kterých je tam až zbytečně moc. Když už se budu chtít koukat na nějaké „mrouskání“ tak si pustím porno - jenže já chtěl Sci-Fi a toho jsem si moc neužil. Takže se domnívám, že se nejedná o Sci-Fi, ale dějové „soft porno“. Sledování takového paskvilu považuji za ztrátu času, naštěstí to má jen 13 dílů, další doufejme nikdy nepřibudou. ()

ewing

Herecke vykony - nuda, sexualne sceny ktorych je v prvej casti pozehnane - nuda, pribeh - nuda, akcne sceny - nudaaa. Mam rad sci-fi a podobne zalezitosti a preto som to pretrpel az do konca ale je to take hodne jednoduche a amaterske. Tiez nechape preco sa tam snazia pretlacit tolko sexu do spomienok a v podstate do vsetkeho. ()