Malé městečko je otřeseno sebevraždou mladého páru. Další sebevraždy rychle následují a všichni obyvatelé jsou brzy vystrašení a nevědí si rady. Studentka Lindsay a její přítel Aidan ale objeví něco zlého, co spojuje všechny oběti. Lindsay si postupně uvědomuje, že další na řadě je právě ona a její jedinou nadějí je Aidan... (oficiálny text distribútora)

Petr23

Po delší době jsem se rozhodl že si pustím nějaký ten horor. A co jsem náhodou nenašel - ano - byl to zrovna ,,from within". Zprvu mě odrazovalo zdejší hodnocení a komentáře zde na csfd, ale když jsem si přečetl obsah tak jsem neváhal a pustil si to. Mladá holka žije ve zfanatizovaném křesťanském městečku, kde věří buď v dobro nebo ve zlo. a najednou se tam objeví smrtící kletba která se šíří jako chřipka (Víc toho neřeknu, nechte se překvapit sami). Ale musím říct že jsem zklámán nebyl, čekal jsem sice víc, ale ono to asi zrovna v tomto typu hororu nejde. Ono to bude asi tím že se režisér soustředí především na atmosféru a propracovanou hru se zvuky a s hudbou. Ale mě to nevadí, alespoň člověk pozná i ten druhý typ hororu kde krev nestříká na všechny strany a hlavy nelítaj do odpadkovejch košů. Navíc se závěrečných ,,endem", jsem byla naprosto spokojen. :-) ()

Danny F.

Ano podobnost Nezvratného osudu je trochu znát. Intervaly mezi vraždami jsou rozhodně dlouhé a proto se divák začne i trochu nudit. Napětí chvílemi nemá žáden účinek. Nejde však o zcela nepovedený horor, děj se rozvijí celkem dobře. Solidní. 55% ()

Holina

Takhle zfanatizované městečko jsem viděl naposledy v Populaci, po této stránce za 1. Pro vyznavače duchařin je Prokletí jako pohlazení, ovšem bez jakéhokoliv momentu překvapení. Funguje tedy jako nutná dávka, když už jste dlouho o žádný kvalitní film podobného ražení nezavadili. ()

Harapes

Jednoduchý film,který vykrádá snad všechny duchařské náměty ostatních filmů a nvíc s herci,kteří vlastně ani nehrají,oni to ani neumějí. ()

sona123

Ne ne, z béčkových vyvražďovaček jsem už vyrostla. V konec jsem doufala lepší, to nakonec bylo také zklamání. Myšlenka - no, slabá....Ne že by to bylo až tak zlé, ale u hororů mívám laťku trochu výš. Lekačky tu byly, to je pravda, dokonce i zdařilé, ale...stejně to bylo béčko. ()

kritiklon

Slabší rozjezd, průměrný průběh a luxusní konec. Herci nebyli moc dobří a i přesto, že to příliš hororově na mě nepůsobilo ( takže jako horor docela slabota! ) tak posledních, našláplých 30 minut stálo rozhodně za podívání se na "From Within"! 3* za 61% a smrt všem fanatikům :D !!! ()

Oxymoron

From Within je průměrný horor s pár povedenými scénami, který ale zhruba od poloviny začne svou přímočarostí tak trochu nudit. Závěr, který tu spoustu lidí vyzdvihuje, zase až taková bomba taky není. Jo, prostě průměrný horor od začátku až do konce. ()

KOZEL84

No příběh sice není originální jak už tu píšou jiní,ale aspon mi nebylo od prvních minut jasné o co jde a jak to dopadne.Narozdíl od mnoha jiných dnešních hororů.Taky herci byli překvapivě sympatičtí.Párkrát mě slušně zamrazilo a za konec (závěrečné titulky) přidávám čtvrtou hvězdu. ()

Rockerman

Ani několik solidních "lekacích" scén,ani téměř už "povinný" zvrat v ději na konec,dokonce ani sebevražedný masakr v úplném závěru nemohou vytrhnout z bídy tento nepovedený horror.Většinu času je to totiž nuda,která je bez šťávy,je těžkopádná s příšernými dialogy (hlavně ty pauzy při rozhovorech,které snad měly dodat na dramatičnosti byly k nevydržení) o výkonech herců nemluvě.Takže podprůměr. ()

drankeryth

Aj tento film dostal podla mna az prilis vysoke hodnotenie od niektorych ludi. Podla mna je to podpriemerny film, ktory sa vlecie utapajucim tempom a kde nic tu nic sa vobec nedeje v tomto akoze horore. No, aby som neklamal, sem tam sa ukazu nejake naznaky duchov, ktory boli niekedy fajn zakomponovany do filmu. Takych dobrych chvil je fakt poskromnu, ale co uz, ved nemoze byt kazdy film skvely. Dej filmu je o jednej zatuchnutej knizke na ktorej urobili ritual dvaja bratia. Film sa zaobera klasickym pomstichtivym dejom, v ktorom ide co najviac ublizit ludom a to smrtou. Vsetko sa to toci okolo samovrazd, ktore aj mohli spravit lepsie. Co ma najviac prekvapilo bol uvod a zaver filmu, skor ten zaver bol omnoho lepsi ako ten uvod filmu. Zlo sa im nepodarilo znicit a tak na zaver ukazali fajnovo zabery na obyvatelov mestecka ako dopadli. Skoda, ze nevyuzili lepsie sancu na zfilmovanie tohoto cudesneho pribehu a mozno by to aj potom vyzeralo lepsie na skuknutie pre mna:) ()

M.Myers

Jednoduchý, průměrný a docela pohodový horůrek, který ničím nevyčnívá. Thomas Dekker se takhle zmučeně tváří snad v každém filmu, Elizabeth Rice je prozměnu velice hezká a sympatická. Čistý průměr 3*. ()

Kolssteyn

Ve jménu spoilerů náboženští fanatici ruku v ruce s kletbou vylidňují americký zapadákov. Naivní, hloupý děj pouze zlepšovala dcera Bruce Willise Rumer a trvanlivější Elizabeth Rice. ()

Rathalos

Celkom fajn horor s dobrym nametom,niekolko zaujimavych vrazd a najviac ma potesil necakany zaver,ktory ma prekvapil,v celku som spokojny a dalsim plusom bola herecka Elizabeth Rice,pekna zena...:-) ()

tranquill

Ne, že by mne tento horror dostal, ale překvapila kvalitní režie i kamera. Vlastně i scénář nijak nezaostával, protože závěrečné pointě se opravdu klaním! :-D ()

Deftie

Antikresťanský horor, pri ktorom sa nemôžete báť ani chvíľočku. Mladá hrdinka nesympatická, dej miestami nelogický a prekombinovaný a nejasný koniec príbehu niekde v diaľke. Ale na druhej strane námet sa mi páčil, aj keď tu viacerí hovoria, že neoriginálny, ale čo už, ja až tak veľa filmov na tému prekliatí nepoznám. Síce koniec filmu bol už od druhej polovice viacmenej predvídateľný, ale aj tak potešil. Toľko klady a zápory, určite nič podpriemerné, ale ani nadpriemerné. ()