Grace

Madeline Matheson je v osmém měsíci těhotenství. Během její nehody plod umírá. Žena naléhá, aby mohla donosit dítě do termínu porodu. O několik dní později se její dcerka narodí živá. Jenže dítě nemá chuť na mléko, ale na krev. Madeline má dilema, kam až zajít, aby zachránila své dítě. (LIVINGDEAD)

Silas

Atmosféra slušná, od prvních minut jsem cítil podivný vibrace, ten styl natáčení je rozhodně znepokojivý. Čím dál víc to na mě působilo, že mířím k všeodhalující pointě a nakonec jsem se dostal k nicodhalujícímu něčemu. Není vysvětleno, proč mouchy, proč černej kocour, proč odpor k doktorům, kdo ženy na konci...škoda, po zajímavých nápadech se jen klouzalo. 7O% ()

ricci.s

Na tomto horore sa mi páčili 4 veci: 1. originálny námet 2. komorná a stiesnená atmosféra 3. herecké výkony (najmä švihnutej matky a totálne šialenej svokry, toto sa len tak nevidí, hlavne tá matka to zahrala bravúrne) 4. záver, správne krvavý a určite podarený. Vlastne čo sa týka psychologických hororov, patrí tento film k tým najlepším, čo som videl. ()

heyda

Dívky a mladé maminky by se měly vyhnout tomuto hororu/dramatu za každou cenu!!! To musím zmínit hned na začátku. Na filmu bych ocenil, že je originální a že se snaží být co nejvíc odporný, ale přitom netlačí příliš na pilu, proto působí i částečně uvěřitelně. Líbí se mi, že Grace inklinuje spíš k psychologickému hororu než exploitation a tak stojí převážně na dobrých hereckých výkonech, scénáři a atmosféře hnusu. Krví se zde opravdu nešetří. Naopak mi vadilo chování té tchýně, několik hloupostí a trochu moc viditelná vegetariánská agitka. Když to vezmu celkově, tak mám z Grace pocit spíš mírně podprůměrný, ale o vyloženě špatný horor se nejedná. 45% ()

JASON_X

Nic pro těhotné ženy a novopečené maminky, tenhle úchylný film je vhodný především pro nás chlapy. I když i cynika mého formátu se poněkud dotkl záběr, ve kterém smutkem pološílená novorodička chová v náručí své právě narozené mrtvé bejby a povídá si s ním. Ale tím okamžikem naštěstí veškerá vážnost skončila a nastala nadvláda pokleslého B-žánru až do samého konce. Já osobně bych ovšem rád viděl děj ještě pořádně "vytuněný", protože z námětu krvežíznivého nemluvněte by šlo vytěžit mnohem víc zvrhlejší zábavy. Takže film je sice trochu 'soft', ale pobavil mě i tak. A velkého čokoládového B-Oscara za vedlejší roli by si pak zasloužila vyšinutá postklimakteriální tchyně, maniakálně posedlá kojením. ()

2-Xtreme

Síce koniec filmu to ako tak zachránil, ale inak to bola nuda snažiaca sa o napínavý psycho triler či drámu, alebo o čo sa to snažilo. Film mal velký potenciál stať sa dobrým hororom, pretože nápad kde nevorodenec nechce materské mlieko, ale krv tu ešte nebol, tešil som sa... takto tu máme premrhaný nápad :( ()

• Paul Solet sa rozhodol natočiť tento film po úspechu krátkometrážnej snímky s rovnomenným názvom, ktorý takisto režíroval. (FromHell)