Sama doma

(relácia)
Publicistický
Česko, 1998, 56 min

Účinkujú:

Veronika Boleslavová (moderátor), Stanislava Lekešová, Martina Vrbová, Jana Havrdová, Ester Janečková, Lucie Váchová, Alena Veliká, Iva Kubelková, Jolana Voldánová, Tereza Stýblová (viac)

Živě vysílaný kontaktní publicistický pořad poskytuje především ženskému publiku zajímavý a inspirativní program, servis, zábavu i informace - a to vše živě s možností okamžité reakce Vás diváků. Program se skládá z celé řady rubrik a doplňují jej hosté z řad lékařů, sociologů, psychologů, ale i známých a zajímavých osobností. Ženy se samozřejmě dozvědí mnohé i o nejnovějších trendech v oblasti odívání, kosmetiky, úpravy vlasů atd. Nechybí ani zajímavá soutěž. (oficiálny text distribútora)

MajkHany

Každodenní přehled všech duševních a fyzických nemocí, na které může vaše dítě zemřít již po šesti měsících svého života. ()

Maryinka

Potkat já osobu, jež složila nesmírně otravnou znělku Sama doma, nedopadlo by to s ní dobře... Jinak ale nechápu zdejší kritiku. Vždyť je lepší, když ženy v domácnosti sledují něco, kde se dozví spoustu zajímavostí, než přihlouplé mexické telenovely. Občas se při sledování nudím, některé moderátorky nejsou tak sympatické jako jiné, odpad! ale podle mě vypadá jinak. ()

Chudobka

Já bych pořad tak nezatracovala. Velmi záleží nejen na výběru témat, hostů, ale také na tom, kdo moderuje. Když moderovala Stáňa Lekešová, často jsem pořad sledovala. Byla inteligentní (absolventka právnické fakulty), příjemná, vtipná. Bohužel již zemřela. Je jí velká škoda. Na posledních dílech, kde se objevila už jako těžce nemocná, nebylo znát, že ji něco tížilo. Absolutní profesionálka. ()

KoleckoR

Když jsem výjimečně ve všední den v poledne doma, je toto v TV jediný zajímavý pořad ze všech stanic. Pro ženský, co sedí třeba na mateřské už několikátý rok doma, je toto pořád lepší, než 273. díl přiblblé telenovely. ()

Everyone

"týdatadadytataptadamtýdam týdatadadytataptadamtýdam taptadapdam" Mně se líbilo, jak to komentoval Kraus: "...a pak tam řeší takové ty důležité věci, jako když si dítě zapomene doma šálu", mimicky napodobuje moderátorku, která se empaticky tváří jako zoufalý rodič. Z bezradného obličeje vyloudí otázku, jakožto zoufalá matka (stále paroduje moderátorku), směrem k odborníkovi, který by ji mohl svými hlubokými znalostmi zachránit a vyřešit její problém: "Co s tím?" ()

Radek.SCH odpad!

Vím, že je to určené primárně pro ženy (nebo spíš dámy v pokročilém věku, co nemají celý den co dělat), ale copak se i ony můžou dívat na tuhle blbost? To já bych se díval radši do zdi. Byla by to větší zábava. ()

bangee

Být žena, a k tomu dopoledne sama doma, neudržím se a hvězdičky budou jenom padat. Takhle, jako osoba opačného pohlaví mě bude stačit hvězdička jedna. ()

boul

tatataatydytada ,tatadaaada... pro dámy pořad skvělej, řeší se oblíkíní, malování, česání, gynekologie, nevěrní chlapi a samý dobrý věci pro chlapy :) mně bohužel nic neříká.. ()

Fridecka

Pro cílovou skupinu divaček obsahuje mnoho přínosných informací. Kdyby opravdu jen zlomek z nich se z některých rad lékařů a jiných odborníků poučilo! Ale bohužel myslím, že právě ty maminy, které by to potřebovaly nejvíce, to asi nesledují. Hodnotí to tady spousta chlapů a pitomců, kteří vůbec nejspíš netuší o čem všem se tam povídá. Je pravda, že tlachání moderátorek bývalo ćasto k smíchu, ale hosté mluvili vždy dost k věci. Např. Stáňa Lekešová bývala má favoritka..A mimochodem, pracanti, pořad se vysílá v době, kdy všechny poslušná miminka hezky spinkají a s nimi i jejich mamky, někdy právě u televize, ve které ještě nedávno běžely na všech ostatních programech jen přiblbé seriály! Tak je nechte žít, holky ze Sama doma! ()

Ydrosten

Je to prostě pro holky, takže se zdržím hodnocení. Občas to vnímám, když se na to dívá partnerka, ale kdybych byl sama doma, tak bych se na to mohl vybodlnout. ( Sama v KOMA ) ()

Dimo

To tu je taky ?!? HEH, rozesmálo !!! Ehm, co bych k tomu měl napsat? Dokonce, pár dílů (epizod, částí nebo cyklů, či jak to pojmenovat) jsem viděl, ale ohodnotit nedokážu. Nicméně napíšu, že nebavilo asi protože tohleto není cíleno na mne :-) Ale můžu ohodnotit znělku, vlastně ! "Tý dam, týdadydam..." tak tohle je pěkně vlezlá hyperpozitivní melodie, která mě slušně řečeno pěkně... ...nechává chladným. ()

Miany

Považuji tento pořad jako opravdu dobrý, pro ty ženy, které opravdu musí zastávat domácí práce v plném proudu. Je to svým způsobem oddych a co si budeme povídat, vedou se tam debaty, které většinou obohatí a inspirují. Určitě tento typ pořadu neberu jako odpad! neboť má nějakou myšlenku a vůbec ne tu špatnou. Holt je to jen pro určité typy. ()

sarkareifova odpad!

Ani nevím co napsat. Snad jen trapnost nad trapnost. Nechápu jak někdo na tento "brak" může koukat. Snad jen ty ženy co jsou celý den doma a samou nudou neví co dělat. ()

SiMMaS

Ničím neurazí, ničím nenadchne. Rozhodně bych ale nebyla tak kritická jako tady kolegové. V pořadu se objevují poměrně zajímaví hosté a občas se zde člověk dozví i něco nového. Pokud se nejedná o výrazně "kreativní" díl nebo něco takového, nevidím důvody se osypávat:) ()