Tom Savini nás provází zajímavě zpracovaným dokumentem o sérii Friday the 13th. V tomto dokumentu herci, režiséři atd. probírají své nejoblíbenější scény, vraždy a další zajímavosti, které se staly při natáčení této kultovní série. (Chatterer)

Benjamin-L

Jasonuv fanoušek jsem asi 3 roky a tenhle dokument mě skutečně potěšil. Dozvěděl jsem se věci které jsem vůbec nevěděl, a taky jak se dělaly ruzné triky. ()

SkyCaptain

Některé filmy s Jasonem mám docela rád, ale tenhle dokument mi přišel docela zbytečný. Nic moc se tam člověk nového nedozví a spousta řečí z úst herců/režisérů/maskérů je fakt na facku. Proboha vždyť jsou to jenom béčka a to někdy dost nepovedená a tady to každý vychvaluje jak kdyby to byly bůhvíjaké fimy století, troška nadhledu a sebekritiky by neuškodila. ()

Raziel_cz

Když z jedenácti hodin záznamu sestříháte devadesát minut... Je to zábavné a informativní a hlavně zábavné (až reklamní kecy při teasování remaku v závěru), ale zároveň je to spíš esej než dokument – co všechno lidi k těm filmům přitahovalo. Pokud chcete jít do hloubky, musíte si sehnat sedmihodinový Crystal Lake Memories. Od stejných tvůrců, se stejnými lidmi, ale podstatně obsáhlejší (na DVD ještě o čtyři bonusové hodiny). Nemá to takové tempo, není to taková švanda, ale pro fanoušky nic lepšího není. ()

helraiser

Výbornej dokument o nejlepší horrorové sérii vůbec. Divák se dozví vše co chtěl o této horrorové série vždy vědět. Takže pro hororového fandu naprostá nutnost. ()

Alexandre

Lepší 3*. Přece jen jsem od toho čekal trochu víc. Že by to bylo nějak zajímavě zpracované, to se říct nedá, každý si tam vychvaluje tu či onu scénu, aniž by si místy přiznal, že něco se až tak nepovedlo, něco bylo překombinované atd. Každopádně známé tváře ze série, jejich hlášky z filmu, rozebírání Jasonovy postavy a zajímavosti ohledně některých Pátků potěší. Takže fanoušci si určitě přijdou na své a zklamaní nebudou. ()

Jason13

Celou "páteční" sérii mám (až na dvě výjimky) hodně rád.. Proto mě tohle dobře natočené ohlédnutí velmi bavilo.. Potěší opravdu bohatá účast herců a tvůrců ze všech dílů.. ()