Spojenie nenadviazané

• Slovensko S.S.D. - Smrť sovietskym deťom (viac)
všetky plagáty

V televizi se rozjíždí show s názvem „Pionýrský tábor“. Na základě castingů je vybráno deset účastníků, pět holek a pět kluků. Všichni společně s mladou televizní moderátorkou odjíždí do zapadlého pionýrského tábora ze sovětské éry. Podle pravidel reality show opustí každý týden jeden z účastníků tábor a vrátí se domů, vítěz soutěže, který zůstane v táboře jako poslední, dostane milion rublů. Pravidla hry se však zničehonic mění, když se spojení s televizními štáby ztratí a jeden z účastníků show je brutálně zavražděn. Když ostatní najdou vzkaz s tajemným podpisem S.S.D., pochopí, že výhrou pro vítěze nebude milion rublů, ale jeho vlastní život… (oficiálny text distribútora)

Aklain odpad!

Rusky artstylovy Deda Mraz me dost prekvapil a tak jsem i lecos cekal od tohohle.. zmylil jsem se, bohuzel a nechapu jak togle mohlo vyjit na povrch.. totalni picovina a nesympatickymi hercama a jeste horsim scenarem! ()

johnnie78

Dobrá vyvražďovačka s řádně posírací atmosférou. Z desítky mladých pitomců mi nebyl sympatický ani jeden a kdyby se něco takového stalo i s VyVolenými, Hotel Paradise a spol., vůbec bych se nezlobil. Celý film trochu sráží dost debilní, rádoby mysteriózní (ale nepovedený) závěr. ()

Wez

Ruská variace na Friday the 13th & Saw-v celku mě to překvapilo,na jedno podívání to určitě ujde,jen jsem absolutně nepochopil konec,což mi trochu pokazilo celkový dojem z filmu.A jak jsme v ruských filmech už tak nějak zvyklí,i zde se našlo pár opravdu krásných hereček-Anfisa Čechova,Veronika Ivaščenko,ale hlavně nádherná Karina Myndlovskaja,ta byla fakt nádherná...Celkově průměr-50% ()

batuzekk

2 hvězdy proto, že se mi to ze začátku líbilo,... nebyl to špatnej nápad. Ale ten konec ? Mein Gott co to mělo být ? Za ten konec by scénáristu oddělal ! ()

vrch07256732

Tuctová vyvražďovačka á la USA, ALE made in Russia. A to je ten rozdiel: a) polovica filmu neotravuje zbytočnými love story v rámci hlavných postáv b) každé druhé slovo neni f*ck.. c) Hlavné postavy nie sú modelky v bikinách a proteínový kulturisti, ale tuctoví teenageri d) Ruština sekne do celej atmosféry filmu Jedným slovom: po čase niečo potešilo, rusi to jednoducho dali... ()

evelouch

Pane bože. Tohle je tak.... dokonaly film. Brutalni, strasidelny, napinavy slasher, ktery ma vse, co dobry horor potrebuje. Co víc říct? 100%. Snad jen to, ze rusove natocili neco excelentniho. ()