Publicistický magazín České televize uváděný Markem Wollnerem každé pondělí večer přináší na světlo světa kauzy, fakta a reportáže. Pořad se snaží odhalovat politické, ekonomické a společenské kauzy, zabývá se zajímavými lidskými příběhy i záhadami a reportéři natáčejí velmi zajímavé rozhovory. Investigativní reportáže z domova ale i ze zahraničí komentují zúčastnění aktéři i významné osobnosti přímo ve studiu. S redakcí spolupracuje řada věhlasných českých i zahraničních žurnalistů. (Stocki)

demovka odpad!

Manžel mi říkaval, nedívej se na to, zas ti to akorád zkazí náladu. Stejně jsem se dívala a on se občas díval i se mnou. Je dobré, že můžeme jednotlivé díly shlédnout na internetu. Pan Wollner byl profesionálnější než pan Klíma, ale časy se změnily. Pan Wollner, celá jeho skupina, již nejsou neutrální. Kauzy jsou politicky vyhraněné a manipulativní. Od dob neposkvrněného Barnevernu se již nedívám......Věříte tomu? ()

jizvoun

Občas mi jejich reportáže připadaly k věci, investigativní a šokující. Momentálně jsem ale nucen dát hodnocení hodně dolů za jejich neobjektivnost, tohle se v podobných pořadech prostě nesmí dít !! To, že o sobě tvrdí, jak už léta informují bez příkras, se čím dál víc projevuje jako hovadina. Nijak jsem si tohoto pořadu nevšímal, ale jak se zde objevila reportáž k události, jíž jsem byl sám svědkem a byla natočena zcela jednostranně, a navíc nepravdivě, mě donutila ohodnotit tuhle bandu hodně nízko. Nevím, jestli je to příchodem Dvořáka coby nového ředitele čt, ale česká televize hodně upadá. ()

intheend

Výbornej investigativní pořad. Ukázka objektivní a nezávislé žurnalistiky, kterou by někteří politici tak strašně rádi zlikvidovali. Důvod je jednoduchý, nebojí se kritizovat nejvyšší patra politiky. ()

Peddro odpad!

Naprosto neobjektivní a propagandisticky zaměřený pořad. Co čekat od ČT, nejspíš se domnívají, že diváci jsou naivní hlupáci, kteří nemají kritické myšlení!!! Koncesionářské poplatky jsou zlodějina!!!!! ()

Mistr119

Pořad se SNAŽÍ být objektivní, fakt SNAŽÍ. Bohužel v této době koronavirové "pandemie" mě přijde, že jsou všechna média naladěna stejně podle nařízení WHO. Jakoby se ani neslyšeli, když mluví o dětském pokoji pro nakažené s kapacitou 20, že tam je jeden... ()

v.pohode

Nechápu zdejší nízké hodnocení. Investigativní žurnalistiku považuji za jeden z podstatných pilířů demokracie a za tenhle výdobytek bysme měli býti vděční! Takže Marku Wolnere, čest Vaší práci a spoustu sil Vám i celému Vašemu týmu do dalších kauz! ()

HLADOVYvlcak odpad!

Dezinformační žumpa. ČT by se měla celá zrušit a když už ne, tak aspoň ať zruší to výpalné. Platit vlastizrádce je mi opravdu proti srsti. ()

mil@n

Reportéři bez Wollnera budou snad kvalitní. Uvidíme. 168 hodin odváděli taky skvělou práci než začala Nora blbnout. Nora začala po zvolení nového ředitele s autocenzurou, takže 1 hvězda dolů, zatím. ()

Smells odpad!

Díky ČT za tento pořad. Díky němu jsem se vrátil před rok 89, kdy se v TV tepalo jen do té "špatné" strany barikády. Dnešní reportáž o bratrech Okamurových byla jak vystřižená z ČST. I hudební podkreslení. Když byl na obrazovce Tomio, byla důrazná, nepříjemná hudba a když Hayato rozezvučely se tóny hudby nebezké. Jako nejsem příznivcem ani jednoho Okamury ani Babiše, do kterého tento pořad stále teše, ale tohle už bylo vážně moc. Tito "reportéři" by byli hvězdami televize předrevoluční. Gratuluji ČT k takovýmto pořadům, které navíc MUSÍME platit všichni!! ()