Kupte si smích Karla ŠípaJaroslava Uhlíře v jejich zábavném pořadu. (Česká televize)

Vercinix

Perfektní scénka byla, kyž Šíp s Uhlířem hráli šacha, měli na hlavách pro kovboje typické americké klobouky a zamyšleně hleděli na hrací desku! Šíp zatáhl, podíval se na Uhlíře řka: MAT TONY!:) ()

lskala

Svého času byla Šaráda asi to nejzábavnější, co šlo v televizi vidět! Dnes je humor a divácká potřeba trochu jinde. 60% - 3** ()

herr_carter

Ty počátky spolupráce pánů Uhlíře a Šípa nebyly zase tak otravné, našlo by se tam i pár hodně povedených scének...celkově takový průměr............moje hodnocení = 6 z 10. ()

Zagros

Další z televizních zábavných pořadů naší nedávné historie. Šaráda byla výjimečná v tom, že obsáhla poměrně krátkou dobu po revoluci mezi lety 1990 až 1996, vysílala se nepravidelně a měla jen dvacet jedna dílů. Je vždy dobré, když tvůrci ví, kdy se má končit. Jako mladý jsem Šarádu sledoval pravidelně. Byla tím lepším, co se v televizi v rámci zábavných pořadů vysílalo. Dvojka Šíp-Uhlíř dokázala povětšinou pobavit a rozesmát. Klasické doplnění písničkami mě nebavilo, ale patřilo to neoddělitelně k estrádnímu formátu. Dnes už bych asi byl více kritický, ale z tehdejšího pohledu to byly slušné tři hvězdy. ()

Paity

Vznik pořadu rok 1990, uvědomme si prosím, co se tehdy točilo. Začalo Co týden dal a další "lahůdky". Proto dávám čtyři hvězdy, protože některé scénky byly skutečně perfektní, jako třeba soutěž dvou párů z nich jeden byl homosexuální či Gól v síti. Určitě to nebylo to nejlepší, co se u nás udělalo, za posledních 40 let, ale rozhodně to patřilo ve své době k tomu kvalitnímu. ()

ondrula

Počátkem 90. let se na to dalo koukat, když člověk neměl na výběr nic jinýho, ale upřímně řečeno, byla to celkem sračka. Humor byl poměrně ubohej a všechny ty zpívánky a tanečky se stroboskopem byly strašlivý. ()

mi-ib

"To zas bude dopisů." Táta si to náhraval, takže jsem měl možnost vidět několik dílů vícekrát. Hodnotím podle toho, jak se mi to uložilo v paměti, ale určitě bych se na to rád podíval, kdyby to dávali ještě někdy v televizi. Uhlíř a Šíp tvořili vtipný scénky na aktuální (porevoluční) témata a zvali si spoustu hostů i hudebních. Určitě by stálo za to jak téměř před 20 lety, tito všichni umělci vypadali. ()

xxlch

Velice kultivovaný druh humoru pánů Šípa a Uhlíře není každému po chuti.Nicméně měl své kouzlo pro mnohého diváka a myslím,že i dnešnímu koukateli by mnohé dal. ()

brzozin

Pořad doby mého dospívání. Dneska bych možná hodnotil jinak, ale i s odstupem času je třeba říct, že to byl jeden z posledních kvalitních zábavních pořadů. Ještě před příchodem tsunami s názvem "Zábava a la TV NOVA", která zaplevelila české televize přihlouplými estrádami plnými nýmandů. ()

petan416

Karel Šíp je můj favorit, škoda že zde není Mých 10 nejoblíbenějších televizních postav - komiků... usadil by se hodně vysoko. Za skvělou zábavu a skvělého Šípa s Uhlířem vynikajících 90% ()

e-pilot

Na svou dobu velice zábavná šou pánů Uhlíře a Šípa. Teď ji po 20 letech opakují a musím popravdě přiznat, že některé vtipy sice časem tratí, ale většina tematických scének je stále aktuální (Bolek Polívka a naši vojáci v NATO, Jana Hlaváčová a její parodie Čapkovy Matky, Soutěž Prdlačka). Obzvláště oceňuji povedené autorské písničky, které prokládaly jednotlivé scénky (nevyhýbali se v nich ani kontroverzním tématům, "Skin a Róm" aj.). Objevila se tu i první skrytá reklama, kterou jsme kdy mohli v porevoluční ČST vidět :-) Mat, Toni! ()