Scott Teller (Brandon Routh) po rozchodu s přítelkyní potřebuje spolubydlící do svého velkého apartmánu. Vybere si mladý milenecký pár Ryana a Mary (Sophia Bush a Jesse Bradford). Ale netrvá dlouho a ze zdánlivě perfektních spolubydlících se stává jeho noční můra. Ryan a Mary sabotují schůzky s dívkou jeho snů - Leslie (Jennifer Morrison) a převracejí mu celý život naruby, jelikož Scotta potřebují k tomu, aby tmelil jejich disfunkční vztah. (Redík)

IQ Tiqe

Koexistence se spolubydlícími, kteří jsou vaší noční můrou a jako divák se divíte, že už dávno nedostali padáka, by mohla přinést hodně vtipných momentů, ale v jiném filmu. Možná je to jen mou náladou, ale tady jsem se vcítil do situace hlavního hrdiny a většinu času mě film prudil, místo aby bavil. Ačkoliv, kdybych se na to zkusil dívat objektivně, i tak by to byl maximálně průměr. ()

sigf07

Neznámý režisér a scénárista Michael Samonek mě mile překvapil tímto příjemným snímkem, jehož hlavní devizou jsou sympatičtí herci v hlavních rolích a jednoduchý příběh, který se ani nesnaží si hrát na něco velkolepého. Příběh jako ze života plyne poměrně svižným tempem a trochu po allenovsku sází na lehce absurdní situace a slovní přestřelky. Asi každý již strávil nějakou dobu s více či méně praštěným spolubydlícím, ať už na koleji, školním výletu nebo dovolené a pravděpodobně na to období jen tak nezapomene. Zda se vám podobně vryje do paměti i Table for Three zůstává otázkou, protože přes veškeré klady je snímek jen jedním z desítek podobných výtvorů a stejně jako ony se ani on nevyhnul slabším momentům, které se derou na povrch hlavně v druhé polovině filmu. Přesto jej vřele doporučuji a myslím, že je správnou volbou pro odpočinkový večer strávený ve dvou. ()

IvyH

Velmi vtipná romantická komedie o jednom ňoumovi (Brandon Routh), který měl štěstí, že potkal pár seriálových hvězd: Sophii Bush (One Tree Hill), která tvoří výborné komediální duo s Jessem Bradfordem - pár, kteří se mu nastěhují do bytu a pak mu kazí začínající vztah s Jennifer Morrison (House MD). Do toho se tak trochu připlete kamarád ztřeštěné dvojice Johnny Galecki (Big Bang Theory) a velmi úsměvný film pro pobavení může začít, protože všechny scény, kde se objeví Bush-Bradford a jejich geniální dialogy jsou zkrátka nepřekonatelné, včetné poslední scény. ()

BOURQUE

Pre mňa osobne je to sklamanie. Príbeh nie je až taký zlý, ale z hereckej a režisérskej stránky je to podpriemer. Málo vtipných momentov a kavalkád klišé momentov. J. Morrison, ako vždy, je prekrásna, ale to k „priemernému“ filmu nestačí. Osobné hodnotenie: 59% (*) ()