Pornomagnáta Beaua Randolpha zaškrtili podprsenkou počas veľkolepého večierka, na ktorom oslavoval premiéru svojej najnovšej filmovej produkcie - novej erotickej série Bláznivé vysokoškoláčky. Už predtým sa mu často vyhrážali smrťou a dostával množstvo výhražných odkazov, predovšetkým od členov a exponentov prudérneho ultra-konzervatívneho hnutia Ronalda Armstronga. Spisovateľ Rick Castle a detektívka Kate Beckettová sa ponoria do sveta tvorcov a producentov ľahkej pornografie, aby zistili okruh podozrivých a ich motívy pre vraždu magnáta. Bodyguard obete Scarlet Jonesová je podozrivá, pretože obeti ukradla z trezoru pamäťovú kartu a odišla pracovať ku konkurencii, do produkčnej filmy, ktorá vyrába detské televízne programy. Pre detektíva Esposita je Scarlet absolútne neodolateľná žena, ale prečo vymenila ľahké porno za detské filmy? Hviezda erotických filmov Tiffany Shawová stále klame o pravých dôvodoch svojej utajenej prítomnosti na párty v čase vraždy. Ale to všetko sú len špičky obrovského ľadovca plného nechutných rodinných a firemných tajomstiev zavraždeného pornoproducenta, ktoré musia detektívi odhaliť, aby dopadli jeho vraha. (TV JOJ)

SOLOM.

Občas je už na změnu a zpytování svědomí vážně pozdě. Zvlášť když vás všichni znají jen jako „prasáka a děvkaře“…Mrtvý nám figuroval i v jednom starém případu s mražením lidí a useknutou hlavou, no teď v márnici skončil sám. Všude okolo něj polonahé děvčata, nějaké ty tajné home sex videa – ale zas byl uškrcený podprsenkou, tak alespoň nějaká změna…Výčitky a mravokárnost se tu na nás valí ze všech stran, je tu i sexy bodygárdka – kterou nabaluje Espo – jeden z těch lepší dílů této páté série. ()