Maxovi Petersonovi sa do rúk dostane nový prototyp mobilného telefónu, na ktorý mu prichádzajú čudesné správy predvídajúce budúcnosť a prikazujúce mu, čo má robiť. Podľa jednej SMS sa preto vyberie do jedného pražského kasína, kde vďaka znalostiam budúcnosti vyhráva veľké sumy. Tam si ho všimne bývalý agent FBI John Reed, ktorý šéfuje ochranke kasína. Reed chce prísť na to, kto jeho šéfovi „kradne“ peniaze. Stretnú sa s agentom FBI Daveom Grantom, ktorý má na starosti vyšetreniu prípadu. Ten je zložitejší oveľa viac, ako sa spočiatku zdá. Grant popíše predchádzajúce udalosti a všetci sa usilujú rozlúštiť záhadu, kto rozosiela záhadné správy... (oficiálny text distribútora)

Isherwood

Eagle eye feat. Bourne identity. Bezuzdně kradoucí, logiku urážející a přesto docela fajn béčko. Když se přenesete přes tragéda Westa, vezmou vás do party tvrďáci Burns s Rhamesem a protáhnou skrze pražské uličky až do jednoho pouštního skladiště, kde se vše vyřeší rozhovorem o Ústavě. Oceňuju tempo, zoufám nad nenápaditostí. Za první půlku bych snad i čtyři hvězdy vysolil, ale v závěru to člověku připomene, že musí být přeci jenom větší realista. ()

Tommassi3

"A k čemu potřebujete pás ??" - "Je to v předpisech !!" - "Když se připoutáte, budou nás z něčeho podezřívat a zastaví nás !!" - "Vítejte v Moskvě !!" ;) Poměrně dost výživné i překvapivě vtipné scifi (bl)béčko šikovného Grega Marckse, který se s tím řádně nablblým Eldersovým scénářem serval se ctí, byť bych třeba rozhodně většinu těch kameramanských a střihačských nefunkčních kejklí oželel.. ()

ecceHOMMO

Zaujímavý námet ikeď ani zďaleka nie originálny. Tempo je však svižné, dej je síce predvídateľný, ale až tak to pri pozeraní nevadí. A dialógy, tie patria k tomu slabšiemu vo filme. Celkovo však tento mierne podpriemerný ( nízkorozpočtový) snímok nie je zlý, teda ak to beriete ako takú akčnejšiu oddychovku....**/*** ()

johnymdoe

Slušné herecké obsazení, slušný i když občas ne úplně logický scénář, akce na které se dalo koukat a pár vychytaných vražd mě nezkazilo ani to že už jsem podobné scény viděl v X špiónských filmech a zápletka je jak před kopírák s Terminátorem. Film jako celek funguje a já se u něj skvěle bavil. 4 hvězdy i proto že někteří zde odkazují na Oko dravce i přes to že i samotný ten film byl jen bohapustou vykrádačkou a tak mě to tu připadá fér vyvážit. ()

char_t

"Berem si smajlíka s sebou." - "Je hezký vidět, že jsi pořád vůl!" - "Hezká kravata." Dobrý dialog, že?! Btw, geniální plán - znát budoucnost, jít do kasína, a na tři pokusy vyhrát tři jackpoty. Vůbec to není nápadné. Nejbéčkovitější béčko - nepamatuju film, který by byl tak stupidní a naivní, ale zároveň tak hloupoučce zábavný :-) ()

• Film se mimo jiné natáčel i v Praze. (ČSFD)
  • Po záběru na auto jedoucí přes Čechův most, kde vede rozhovor hlavní postava a agent, je možné si všimnout, že se prostředí za okýnky v pozadí mění. Rozhovor je zakončen pod Jiráskovým mostem u Rašínova nábřeží, takže dvojice skončila na opačné straně, než jakým směrem původně jela. (7ynek)
  • Jednou z chýb vo filme je aj scéna, v ktorej Edward Burns cúva s autom Renault Kangoo, pričom sa pozerá dozadu cez plece. V nasledujúcom prestrihu však môžme vidieť, že auto má zamaľované zadné okná. (genetique)