Politické harašení aneb S politiky stále netančíme

(relácia)

Zuzana Bubílková a Miroslav Šimek zábavnou formou glosují politické dění bez rozdílu politických stran. Diváci mají možnost setkat se s oblíbenou tetičkou ze Slovenska, poslechnout si odpovědi na otázky pro Rádio Bubu, případně imitované rozhovory se známými politiky. Jedná se o představení, které se zabývá politickou satirou, průřezem politických stran a vrací tak z pohledu občana politikům jejich často sobecké a nelogické chování. (Pumiiix)

DeLaMorte

Pan Šimek v posledí fázi jeho humoru... i tak jel naplno!Uznávám ovšem,že jsem měl reději jeho tvorbu v "semaforu" ten politický humor je fakt dost omezen.... ()

ranp

Poměrně zdařilý přechod z veřejnoprávní televize na Novu. Na tohle se dalo pravidelně koukat, narozdíl od pořadů, o které se "pokoušela" paní Bubílková již bez Miloslava Šimka. ()

MurielRezek

Viděla jsem tento pořad dvakrát. Podruhé ze zvědavosti, zda-li se něco změní. Nezměnilo. Nejen mým uším naprosto nelahodící dikce a barva hlasu, včetně pitvoření madam Bubu, ale zejména PODBÍZIVOST celé této šou. Mám ráda černý humor (i ten nejčernější), satiru a ironii, nekorektní hlášky, ale v tomto trapném balení, které servírovali tito dva baviči, zbyla jen pachuť ubohé lidové zábavy. Tento druh humoru je mi naprosto cizí.Nutno dodat, že ani pan Šimek nikdy nepatřil k mým favoritům. Měla jsem vždycky pocit, že i mému oblíbenci Jiřímu Grossmannovi to tak trochu kazí. ()

wosho

Kvůli Šimkovi dám **. Bubílkovou bych nejraději hodit do Moravy a doufál, že se vleje do Dunaje a tradá domů na Slovensko!!! ()

Paity

Je to jednoznačné. Nebýt tam Šimek, tak se nemáme o čem bavit a dávám odpad. On alespoň občas udělal vtip a hlavně si dělal srandu z Bubílkové. Jinak o ničem. ()

ondrula

Inu celá show stála na komediálním talentu Miloslava Šimka. Když zemřel, nemělo smysl se pouštět do pokračování, protože Bubílková je trapná kráva a sama to neutáhne. Je poměrně smutné, že se Šimek na starý kolena pustil do tak nevděčného satirického tématu, kterým je politika a který se tu příliš nesetkává s pochopením. Ještě smutnější je, že po Grossmanovi, Nárožném, Sobotovi a Krampolovi si vybral za komediálního partnera - přicmrndávače právě tragickou Bubu. ()

Foxhound#1

Po nedávném shlédnutí několika archivních dílů bych klidně dal 4*, ten humor stejně aktuální i po 10 letech, jen vyměnit pár jmen. Bohužel po odchodu pana Šimka to prostě Bubílková nemohla sama utáhnout, natož s nehercem a nekomikem Maxou. ()

Raimok

Nikdo by to nemohl uvádět líp než Šimek. Nikdo. A Bubílková se k němu perfektně hodila, i když to tak možná na první pohled nevypadalo. Dokázal jsem se často smát od začátku až do konce. S politiky netančím bylo o něco lepší, ale pořád hodně vysoká úroveň. 74 % ()

RomeroIsGod odpad!

Další trapnost z televizní stoky. Nemyslím, že by takováhle estráda dělala někomu z vládnoucí garnitury sebemenší vrásky. Ale to asi ani nebylo účelem. Pak teda nechápu smysl toho všeho. 0% ()