Politické harašení aneb S politiky stále netančíme

(relácia)

Zuzana Bubílková a Miroslav Šimek zábavnou formou glosují politické dění bez rozdílu politických stran. Diváci mají možnost setkat se s oblíbenou tetičkou ze Slovenska, poslechnout si odpovědi na otázky pro Rádio Bubu, případně imitované rozhovory se známými politiky. Jedná se o představení, které se zabývá politickou satirou, průřezem politických stran a vrací tak z pohledu občana politikům jejich často sobecké a nelogické chování. (Pumiiix)

topi80

Začal jsem si to na noc pouštět na Youtube a jsem překvapený vtipností toho pořadu, který jsem kdysi sledoval jen náhodně a po přechodu na Novu ještě méně. Je takřka neuvěřitelné, že Politické harašení doslova překypuje skvělými fóry, krásnou prací s ironií, hyperbolou a černým humorem a každou chvíli zazní nějaká odzbrojující hláška. A k tomu nezaměnitelná učitelská dikce pana Šimka. Ve své době velmi nedoceněný pořad, který v dnešní době chybí. Smutné je, že se politika za tu dobu, co se pořad nevysílá, dostala do stavu ještě horšího a je otázkou, zda by vůbec ještě bylo na místě se jí smát. ()

Vlkodlak13

Tak jasný, jako malej jsem ten humor moc nevnímal, i když jsem se občas zasmál, spíš to bylo pro mě takový nic moc. Teď co jsem starší a koukám na to při opakování, není chvilky kdy bych se nezasmál a to si to musím ještě vracet, protože se směju a neslyším co mluví dál. Ano, politické dění jsem nesledoval nikdy a ani nesleduji, ale občas se ke mě nějaké informace připletou, takže zhruba vím o co jde, avšak v tomto perfektním pojetí Zuzi Bubi a Šimka je to vtipné i tak. Teď jsem narazil na díl, kde parodují (tehdy) teoretický projev prezidenta Zemana a v tom smíchu si tak říkám, jestli ty věci opravdu tušili jak teď dopadnou.. ----- Prostě co dodat, neuvěřitelný humor, který je stále vtipný a aktuální. Tehdy byla TV Nova ještě výborná stanice co nabízela kvanta výborných pořadů. Pro toho kdo se rád směje, je toto jako dělané. Škoda jen, že je to tu tak slabě hodnocené (ostatně jako většina výborných pořadů/seriálů/filmů). Nenechte se odradit a nechte se nést výbroným humorem a příjemnou, pohodovou hudbou. ()

Vladajsoucna

Šimek je tragikomická postava českého showbussinesu. Vše, co dělal s Grossmanem, bylo inteligentní, vtipné, zkrátka vynikající. Jakmile Grossman zemřel, jako kdyby Šimek odešel i s ním. Vše, co následně dělal s Krampolem, Nárožným, Sobotou a naposledy s Bubílkovou už mělo jen sestupnou tendenci kvality. * dávám tomuto pořadu jen proto, že Šimek ho ještě držel svým bezprostředním výrazem nad dnem. Bubílková sama už je jen a jen odpad. ()

SenFlxr odpad!

Ubohost. Pořád ale pořád dokola to samé. Proč nastavovat pořád to stejné? Asi se najde ještě pořád dost lidí co jsou ochotni tohle sledovat. Politici jsou svině, berou úplatky, lidem se smějí. Fajn je to zřejmě tak, jenže proč to pořád opakovat? Paní Bubílková na tom postavila kariéru, když ji slyším jak s tou příšernou dikcí spěje k pointě svého "vtipu" a jak u toho vždy zintenzivňuje svůj projev, tak se mě navaluje. Pak přijde vždy něco jako pointa, to už málem řve, a já už bliju nad nečekanou oduševnělostí a bystrostí vyřčeného... ()

zurivymlok

Ten samý formát, jen jiná televize a trochu upravený název. Myslím, že v rámci dané doby stále kvalitní. Po odchodu Miroslava Šimka se sice do Zuzany Bubílkové velká část veřejnost strefovala, ale podle mě neprávem, protože satira to byla stále kvalitní - jen to nebyla schopna prodat tak jako Šimek. ()