Líbily se vám ve své době novátorské parodie typu Bláznivá střela nebo Agent WC40? Potom vězte, že u této úchvatné satiry na heroické válečné filmy se budete bavit ještě mnohem více! Berlín, 2. světová válka. Černou uniformu SS nosí i Standartenführer Schurenberg, povoláním sovětský špion Alexandr Isajevič Osečkin. Jeho obrovský černý mercedes má hliníková kola a na spodku modré diody. Bydlí v berlínské čtvrti Heilhitlerovo a je mistrem světa ve sportu „heilhitler“. Martin Bormann je homosexuál, v kanceláři chodí v havajské košili a tajně miluje Schurenberga. Hitler šňupe koks a je mu jedno, že na chodbách potkává agenta tajné služby USA, který je černoch, jeho uniforma nemá rukávy a při setkání se Schurenbergem si dávají „five“. A když se na padáku snese veleprsatá radistka Zina, začnou se dít věci! (oficiálny text distribútora)

Jara.Cimrman.jr

Hodnotím vysoko, bavil jsem se skvěle, ale smutný jsem taky hodně. Ten film měl v sobě totiž neuvěřitelný komediální potenciál, který však z velké části vyzněl do zracena. A přitom stačilo občas jenom tolik netlačit na pilu a místo třiceti fórů za minutu jich vyplivnout klidně jen šestadvacet. Věřím tomu, že kdyby se této parodie ujalo trio ZAZ ve své vrcholné formě, tak by tančící Hitler se svým americkým DJem, nacistické velitelství popsané azbukou, mistrovství světa v hajlování i ruský agent Standartenführer Schurenberg mohli představovat ještě o hodně lepší zábavu. ()

Georgex

Ruská válečná komedie, která se snaží parodovat německou armádu a její přední představitele během druhé světové války. Osobně se nebráním povedeným komediím z války, které si dělají srandu z jednotlivých stran. Bohužel tato mezi ně rozhodně nepatří a dá se říct, že humorná stránka, která je založena především na transformaci moderních vychytávek do válečného období, působí velmi uboze a nevtipně. Stejně tak nefunguje parodování jednotlivých vojenských hodnostářů, které je velmi hloupé a trapné. Za celý film jsem se pousmál maximálně třem vtipům, což je na komedii opravdu málo a přitom příběh ruského špiona, který je infiltrován na nejvyšších pozicích gestapa zněl velice zajímavě. Celý film se neuvěřitelně táhne a po slibném začátku klesá jeho kvalita každým dalším záběrem a když se v půlce filmu nemůžete dočkat konce, poznáte, že je něco špatně. Herecké výkony hlavních představitelů jsou na velmi nízké úrovni a snímek nezachránily ani pěkné herečky, které se dokonce polonahé popraly v blátě. Jedinou světlou stránkou na celém filmu je výborně poskládaný soundtrack, který je velmi melodický. Celkově hodnotím jako podprůměrnou komedii, která se snaží, ale bohužel každého nepobaví. Moje hodnocení 20% ()

el-lobo

Berlín, 2. světová válka. Černou uniformu SS nosí i Standartenführer Schurenberg, povoláním sovětský špion Alexandr Isajevič Osečkin. Jeho obrovský černý mercedes má hliníková kola a na spodku modré diody, bydlí v berlínské čtvrti Heilhitlerovo a jemistrem světa ve sportu heilhitler. Martin Bormann je homosexuál, v kanceláři chodí v havajské košili s palmičkami a tajně miluje Schulenberga. Hitler šňupe koks a je mu jedno, že na chodbách potkává agenta tajné služby USA, který je černoch, lebku a zkřížené hnáty má na bejsbólové čepici, otočené kšiltem nad ucho, jeho uniforma nemá rukávy, je ověšený stříbrnými řetězy a při setkání se Schurenbergem si dávají five. A když se na padáku snese veleprsatá radistka Zina, začnou se dít věci. Bláznivá parodie na Sedmnáct zastavení jara, Stirlitze si utahuje s válečných hrdinů - nebo přesněji z přitroublých filmů o válečných hrdinech. ()

Idoviren

Hrozně zvláštní. Jako kdyby tvůrci nakoupili všechny fóry, které se do dobrých komedií nedostaly pro přílišnou nevtipnost, či trapnost a nebo u diváků vzbuzovaly nutkání k pláči. Tak všechny tyhle rádoby vtipné scénky vzali a udělali z nich nevtipný film, k který doplnili řadou scén sázejících převážně na křepčení a tančení. Jedna minihvězda za cover Ooops... I did it again a "kuřácký koutek". Musela jsem se nutit film dokoukat a chvílemi jsem shledávala druhou stranu očních víček mnohem zajímavější než tenhle kryptofašistickej buržoázní škvár. A Anny Semenovič je mi spíš líto, běh jí musí zbůsobovat nepředstavitelná muka... ()

Radek99

Šílený mix parodie, kostýmní situační komedie rámované druhou světovou válkou, béčka o nacistech, primitivní teenagerské komedie, filmového podnikatelského baroka a možná nejhorší führerovy imitace v dějinách filmu. Problémem je, že apriori je to ovšem komedie a já se nezasmál ani jednou (opravuji, jeden podařený gag jsem zaznamenal, totiž ,,kuřácký koutek"). Komparovat tenhle film s ostatními klasikami subžánru nemá valné ceny, na výsostně francouzskou či britskou školu to nemá ani náhodou, klasiky typu Haló, haló! to sice přímo nevykrádá, ale zase je to tak blbé, až je to filmově kaput... Anebo možná mají Ukrajinci hodně specifický smysl pro humor... ()

• Jednu část hudby tvoří píseň „Oops! ... I Did It Again“ Britney Spears, zpívaná ovšem mužským hlasem. (noelcoward73)