J.A.R. koncert

(koncert)
všetky plagáty

Zkrácený záznam koncertu v pražské Lucerně, kterým známá česká formace tradičně oslavila výročí 17. listopadu i devatenáctileté jubileum vlastního zrodu. (oficiálny text distribútora)

Paity

Rozhodně se neřadím mezi fanoušky J.A.R. a tak hodnocení tomu odpovídá. Na druhé straně respektuji to, čeho tato kapela za roky dosáhla. Respect! ()

Benjo

Hodnotit hudební koncert na takovéto stránce je nesmysl ....kdo JARy poslouchá a má je rád da 5*, ten, komu se líbí uplněj jinej styl hudby, a nerespektuje nic jinýho, dá odpad, ten kdo Jary nezná, ale ta hudba mu nepřijde uplně špatná....,ale neni to uplně jeho šálek čaje dá 3* ... Já zbožňuju veškerou hudbení tvorbu Romana Holého a koncerty jsou skvělé zážitky a proto dávám 5* ()

scaven

tak dá se tu přeci jen hodnotit, jak byl ten koncert udělanej po různejch stránkách přeci. Jak to bylo nasnímaný, střihy, světla... výběr skladeb.... a co já vim... je fakt, že mejch 5 je teda do značný míry neobjektivních.. Ale spíš mě mrzí, že tu nejsou videoklipy. Vím, že by to byly další miliony záznamů, ale když už jsou tu filmy krátkometrážní a studentský... co? ()