Realitný agent Peter Klaven má veľké plány a milovanú snúbenicu Zooey. Keď jeho vyvolená zistí, že Peter nemá vôbec žiadneho priateľa, ktorý by mu mohol ísť za svedka na svadbe, nádejný ženích sa usilovne snaží nejakého nájsť. Pátranie po chlapoch v zoznamkách je pre heterosexuálneho muža dosť stresujúce, ale po tom, čo už vyčerpal všetky svoje možnosti, náhodou stretne istého Sydneyho Fifea. Okamžite si padnú do oka, ale jeho nový priateľ má čudné zvyky - je neslušne priamočiary, neupratuje po svojom psovi výkaly a najviac ho zaujímajú všakovaké intímnosti. Možno práve preto, že sú úplne odlišní, vytvorí sa medzi nimi neuveriteľne silné puto. Čím viac sa však títo dvaja rozdielni muži zbližujú, tým viac trpí vzťah Petra a Zooey. Peter pomaly spoznáva skutočnú podstatu priateľstva a nakoniec sa bude musieť rozhodnúť, či dá prednosť nudnému manželskému životu so svojou súčasnou snúbenicou, alebo si vyberie úžasný slobodný dobrodružný život s novoobjaveným najlepším kamarátom. Bude si musieť vybrať medzi Sidneym a Zooey, pretože život s obomi naraz by určite nebol možný... (TV JOJ)

Albyx

75%. Kdyz jsem sel na tenhle film, necekal jsem nic zavratneho.... Byl jsem ale velice mile prekvapen (i kdyz slovo "mile" asi uplne nevystihuje podstatu meho prekvapeni :-) ), Velice dobre jsem se bavil prakticky po celou dobu filmu a to je fakt docela vyjimka u komedii tohoto typu. Proste mi to sedlo.... Urcite je to film, na ktery se podivam vickrat nez jednou a to je pro me jednim z meritek hodnoceni filmu. Pokud bych chtel byt vtipny za kazdou cenu, reknu ze tenhle film dava lekce zdarma, pokud jde o muzske videni sveta a svet chlapu vubec :-)), takze ktera z dam ma problem s pochopenim muzu (a ma alespon nepatrny smysl pro humor) nemela by si tenhle film nechat ujit.... ()

crjules

Laskava a prijemna oddychovka, ktera se do me trefila, pohladila a nekolikrat rozesmala. Pritomnost Lou Ferigna me potesila. Jason Segel me zacina bavit zase trochu vic a touha ma po cestovani roste.....California, misto me zaslibene , Venice , Muscle Beach ....sny meho mladi - vsechno je v prdeli! :' ( Jeste , ze mam ty filmy! :) ()

KdG

Tuctový film, moc komedie to není, ale role Jasona Segela kterého si pamatuju ze seriálu Machři a šprti se fakt povedla. ()

MRPitivier

Zajímavý a originální nápad, hledání blízkého přítele kvůli svatbě?! Už jen to, že on musí se seznámit s mužem dává k nabídnutí několik vtipných scén a nakonec když pozná Sydneyho, myslím se, že skvěle zahraného od Jasona Segela, rozjede se série hlášek a ukázka mládeneckého života! Kontrast mezi čerstvě zasnoubeným a mládencem, který si užívá života, nás nutí se zamýšlet, v čí kůži bych chtěl být! Dívka snů Zooey (Rashida Jones) dodává krásu filmu, ale i nezvyklou tolerantnost k mužským záležitostem. Myslím si, že každý muž by se cítil svobodný vedle takové to partnerky, protože když sama vyzývá, nebuď na mě tak upnutý a najdi si přátelé?! Něco to asi naznačuje...někteří podpantoflový diváci mohou být frustrováni tímto snímkem, ale jde tu především o vtip, který Paul Rudd dokáže podat na vysoké úrovni! ()

zaso162

Vynikajúci Jason Segel a miestami strápny Paul Rudd. Jeho gangsterské zaťahovačky mali šmrnc, keď boli povedané raz, ale počúvať ich celý film je proste veľa. Scenáristi dokonale vykreslili osobu, ktorá si nevie nájsť priateľa rovnakého pohlavia. Môžem smelo povedať až tak dokonale, že som ho nezniesol! P.S. Rashida Jones je neuveriteľne sexi. ()

TornadoETA

Docela příjemná komedie, která chcem nechcem, zasahuje do života mnoha z nás. Né jednoho člověka nutí k zamyšlení, zda máme či potřebujeme opravdového přítele ;) ()

m0lL!sS

Romantické komedie bývaly kdysi mým velkým "koníčkem", ale i dnes se k některým z nich rád vracím. A jednou z nich bude určitě Kámoš k pohledání, který mě celkem příjemně překvapil. V prvé řadě však musím podotknout, že tento film jsem stahoval hlavně kvůli Jasonu Segelovi, alias Marshalovi z How I met your mother, abych zjistil, jaký je jeho herecký potenciál mimo HIMYM. Jason nezklamal, je to prostě bavič, vtipálek a velmi pohodově působící herec a možná i díky němu hodnotím film nadprůměrně, tedy čtyřmi hvězdičkami. Jediné, co mi trošku vadilo byla "vykonstruovaná trapnost" některých scén, ale hoďme je za hlavu. Zaručuju vám 100 minut příjemné zábavy. ()

Radim1.

Místy trochu nudné, ale celkem pohodový film. Ve filmu Kopačky se mi Segel líbil více. A Rudd sice nepatří mezi mé nejoblíbenější herce, ale v tomhle filmu se mi líbil. Takže 3* nejsou pro tenhle film moc ani málo. ;) ()

johhny007

Sympatičtí herci a dobrý scénář pohodová komedie , která neurazí , ale ani nějak moc nenatchne dal bych 3 , ale z nějakého důvodu mě to táhne na 4 :) 65% ()

vieriX

Musím říct ,že jsem byl mile překvapen Jason Segel je parádni jako jako vždy a konečně se také Paul Rudd dokázal odvázat.U mě jasné 4 hvězdy. ()

Cortesz

Příjemná komedie, která sází na vtipné hlášky a především na obsazení komediálními herci. Segel i Rudd jsou výborní, skvěle to mezi nimi funguje. Je zde sice jedna typicky nechutná scéna, ale zde mi naprosto sedla. Na celých 5 to rozhodně není, ale na míň jak čtyři také ne. ()

Burrows

Výtečná komedie, která nabízí nespočet fórků, které jsou chytré (až na pár), promyšlené a které mi svoji razancí a zaměřením výborně sedly a pobavily. Jason Segel (How I Met Your Mother, Kopačky) potvrzuje, že má komediální talent a že se s ním musí počítat do budoucna. Film, který mě potěšil a zlepšil náladu o 100%. ()

pe3czech

Tak tohle je nářez! Jsem z toho vzRUSHený! už dlouho jsem neviděl tak moc svěží romantickou komedii, která by byla tak milá, úsměvná, s pár velmi vtipnými momenty, a která by nesjížděla příliš hluboko do kýče a klíšovitosti! Já si Kámoše k pohledání vybral jako nouzovku na nedělní osamělý večer, když si jej vyberete plnoplánově, tak ani vy chybu neuděláte! 80% ()