Rendez-vous v A moll

(študentský film)
všetky plagáty
Celý film

Kameramanské cvičení 1. ročníku FAMU. Download filmu (18MB, AVI) zde. (oficiálny text distribútora)

Celý film

Frajer42

Wow, budoucí herecká esa na počátku své dráhy :). Zajímavý nápad, vtipné, vkusné. Prvotřídní kamera. V celovečerních českých filmech součastnosti bývá většinou daleko horší. Kvalitně zvolená doprovázející hudba, která tomu celému dala ten správný šmrnc!! Studentské filmy této kvality bych večer mohl vídávat místo všech těch debilních ordinací. Pěkná práce. * * * s mottem: " Vždy je co zlepšovat! " :-) ()

Tom_Lachtan

Jako nerežijní cvičení prvního ročníku je to docela dobré práce, jen by mě zajímalo, jaké bylo zadání, protože je to jedna z věcí, kterou je dobré znát, chci-li poznat, jestli se vážně zadařilo, nebo ne. Ono se to jako celek docela povedlo, kamera je dobrá (o to tu jde především) a ani příběh nějak moc nezaostává a je to příjemná jednohubka. A POMO je lepší herec, než filmový komentátor, štěněčně-naivnímu výrazu navzdory. (vzhledem k tomu, že jde o film studentský, zaokrouhleno nahoru) ()

cheyene

Nebylo to vůbec špatné. Má to nápad, gradaci, dobrou kameru a Pomovi ta role také dobře sedla. Na studentské cvičení to má nabito ostrými. ()

• V tomto studentském filmu hraje Martin Pomothy alias "POMO", zakladatel a šéfredaktor ČSFD.cz. (darek kartac)