Rozhodli se zhubnout a změnit celý svůj svět. Unikátní pořad o zdravém životním stylu s doktorkou Kateřinou Cajthamlovou a specialistou na výživu, inženýrem Petrem Havlíčkem. (oficiálny text distribútora)

jasanka odpad!

Viděla jsem jen jednou, ale i to bylo málem nad mé síly. "Paní doktorka" (i ten její "parťák") chytrá jako rádio, pořad plný klišé a keců, a příšerného tónu hlasu, který se asi snaží říct "ty, ty, ty, nežer to". ()

adriane9

Pořád mě nepřestává překvapovat chování některých uživatelů na čsfd, konkrétně jejich vulgární vyjadřování a urážky k jiným osobám.. K hodnocení- faktem je, že stůl plný mastného jídla, obézní lidé ve spodním prádle, je trošku silné sousto i na mě, dokonce i paní Cajthamlová mi není nijak sympatická, přesto všechno je to reality show která má jak známo za úkol i šokovat, což se zde 100%ně daří.. ()

Finarfin

Na tohle se občas podívám a beru si z toho ty "odborné" informace o stravování apod. Ta reality-show okolo je spíš trapná, ale oproti jiným se to ještě dá. ()

gumbo

Kvalita postupně stoupá. Člověk by čekal, že na podobném formátu se nedá moc vylepšovat, ale opak je pravdou. Jen mírné úpravy a kladené důrazu na detaily o kterých lidé nemají potuchy (např. jak spalovat tuk při správné tepovce), přidává pořadu kladné body. Hodnocení v průběhu 5. řady zvedám na 70% ()

Ydrosten

Hanbou bych se musel propadnout , kdybych s 30 kily navíc vlezl do téhle " šou " Nechápu lidi co se snaží zhubnout a nejde jim to. Já jsem po nemoci ( dost blbé ) přibral 18 kilo. A protože se mi to nezamlouvalo , tak jsem zhubl a shodil kila zcela normální cestou. Jako pardon ale zhodit 30 - 40 kilo za 2 měsíce je podle mě dost o zdraví - tělo se nedá tak dobře zregulovat aby mu to nevadilo. Tendle pořad je další v řadě co má ponižovat chudáky tlusťáky a obyčejným lidem má dokázat že každé prase snězené o zabíjačce je hřebík do rakve. Já mám prasátka rád a hřebíky si klidně budu schovávat. Jinak bych jen dodal : kdo je línej cvičit a aspoň trochu se hýbat , ten je potom donucenej nosit sebou kila navíc. Trapné až na půdu ( viděl sem cca 11 dílů spíše ze zvědavosti , kterej debil se nechá ztrapnit a ponížit tentokrát ) 1* za odvahu pár lidí s tím OPRAVDU něco dělat ( upřímě ale nechápu jak to někdo může nechat zajít až tak daleko ) ()

lxbch

Když vymetu ledničku komplet i s poličkama a vrcholem mého pohybu je chůze pěšky do koupelny, nemůžu se divit, že se bříško kulatí a nevejdu se do gatí. ()

Razzor_82 odpad!

Paní nám nezdravým stylem přerostla do velikosti velryby. Povoláme Cajthamlovou na dietní kůru a bude se dusit ve vlastní šťávě. Teatrální a směšný pořad. 0/10 ()

FireTight

Zvláštní reality show, která jako jedna z mála má i nějaký další smysl než čistě pobavit pár set tisíc po emocích lačných diváků. Protože já opravdu věřím, že Kateřina Cajthamlová chce těm soutěžím taky pomoci a zbavit je jejich nadváhy. Na druhou stranu mi začíná díl od dílu čím dál víc lézt na nervy, protože furt mluví stejně, reaguje stejně, stejný vtipy, pomalu u stejný oblečení... To ten Petr Pavlíček je daleko sympatičtější, možná díky jeho chování, které je na rozdíl od vždy stoprocentně odměřené Cajthamnové příjemnější, zkrátka působí o mnoho "normálněji". P.S.: Všem lidem, co se snaží zhubnout, držím palce! :) ()

m_a_c_a

Těžko hodnotitelný počin, který však u mnohých (zaplať pán Bůh) pohne aspoň trochu se svědomím... Na druhou stranu cítím silný vliv marketingu a reklamy... ona taky "zdravá" výživa není sama o sobě nejlevnější. Jak se zmínil petaspur - stačí jednoduše "nežrát" a občas se pohnout. ()

Chip89

Jak jíst zdravě? No možná se to tenhle pořad snaží i ukázat, ale na druhou stranu celý život dá se takhle hlídat a kontrolovat a pravidelně si odměřovat porce? No doktorka je dost nepříjemná a na mě působí až arogantně. A upřímně si myslím, že ty stoly,co ukazují na začátku nejsou realita. Musí se to přece trošku zveličit,aby to bylo zajímavé. Nuda... ()