Dokonalý svet

• Česko Dokonalý svět

Děj seriálu Dokonalý svět se odehrává v redakci módního časopisu Grace. Jeho hrdinky a hrdinové žijí život stejně nablýskaný, jako jsou obálky časopisu, pro který pracují.
Tak jako se různí jejich věk a postavení, liší se i problémy, které je trápí. Ambiciózní a sebevědomá módní ředitelka časopisu Michelle (Jitka Čvančarová) se v soukromí mění v oddanou milenku, která nikdy nepřestává doufat, že bude jednou povýšena na post manželky. “Moje postava profesionální módní redaktorky nebude v tom seriálu úplně kladná. Popravdě řečeno, bude to nepříjemná ženská na první dobrou. Nakonec se ale snad ukáže, že má dobrý lidský charakter,“ sdělila Jitka Čvančarová. “Netajíme se tím, že Dokonalý svět bude tak trochu Ďábel nosí Pradu po česku, nebo možná tak trošku Sex ve městě”.
Šéfredaktorka Andrea (Tereza Brodská) se naopak všemožně snaží skloubit manžela, děti a zaměstnání.
Zralá redaktorka Alžběta (Jana Hlaváčová), pro kterou je Grace vším, se snaží všemožně zachránit starý svět před novými pořádky.
Ředitel časopisu David v podání Saši Rašilova je snob, který má přehled, rád se poslouchá a moc dobře ví, že se líbí ženám.
V módní redakci nemůže rozhodně chybět talentovaný stylista Oscar, v jehož mužském těle sídlí ženská duše – citlivá a zranitelná. (TV Nova)

movie

Wow, Nova natočila seriál na řekněme zámořský seriálový úrovni a partička chytráků z Csfd tomu hned narazila Odpad! aby se neřeklo. Scénář by to chtělo o něco lepší, ale technicky a herecky je to nadprůměrný. Dávám 5* už jen za to jak neodekvátní hodnocení tady DOKONALÝ SVĚT dostal po součtu všech Odpadů. ()

Marthos odpad!

K tomuto zmetkovému seriálu se dá těžko co říci. Žvanivý scénář, nezáživný děj, unylost, afektovanost, bulvární prostoduchost. V hromadění těchto nelichotivých epitet ornans by bylo možné donekonečna pokračovat. Hrát tam vlastně není co. Takový je už úděl několikrát vypůjčených výpůjček. Jediné, co překvapuje, je výrazně průměrné hodnocení tohoto designového trháku pokleslé úrovně. A to je asi také to, co na této ztrátě času udivuje nejvíc. ()

Beagle

Tak já nemám ani trochu námitky proti námětu, ale zkřížením Sexu ve městě, Ďábel nosí Pradu (se špetkou Zářjového čísla), Džungle rtěnek a Báječného světa shopaholiků v českém prostředí prostě nic hezkého asi vzniknout nemůže. Nejhorší je, že téměř všechny herce můžete v současnosti vidět na všech našich televizních stanicích v různých více či méně podobných seriálech a to mě jako diváka v podstatě mate. Kdyby na televizi nesvítilo v rohu to logo, nevím na čem jsem...:) ()

Wishkah odpad!

"Co tohle sakra zase je?" : říkal sem si. když sem koukal na nový seriál ze života. Přiznám se, že už podle námětu sem si to podvědomě zařazoval do sekce jménem Kravina, ale rozhodl sem se že tomu dám šanci. Chyba. Věřte mi. Je obrovská chyba tomuhle dávat šanci. Dostanete to co vždycky u jakéhokoli mýdlového produktu. Plytké postavy, nudná režie, klasické zápletky...prostě jen další seriál pro ženy u žehlícího prkna. Myslím si ale, že to nepřežije. Je to jen další seriálový omyl stejně jako tomu bylo u seriálů Světla pasáže nebo třeba Zázraky života. Udělá se jedna sezona a pak se zapomene ()

Rosalinda

Naprostá pitomost a odpad s nadstandardním obsazením, kterému docházejí prachy? Pro někoho možná. Ale jen pro ty, co to myslí smrtelně vážně. Vždyť tenhle seriál se vážně naprosto nebere. Za to si bere na paškál jednu z nejvíc zprofanovaných oblastí, jakou móda je... a s ní ruku v ruce povrchní lifestylové časopisy... A lidi v nich... Krásná parodie na dnešní věcmi přebarvený a předimenzovaný svět, prázdnotu stránek naleštěných časopisů, které radí, jak nejlépe žít a kde si na sebe koupit co nejvíce in a trendy kousků za nekřesťanské peníze. Tady máte docela slušnou možnost vidět rozehrané karty podobných výtisků. Netřeba brát všechno naprosto vážně, stačí trocha nadhledu... ()

• Kulečníkový stůl pro Davida (Saša Rašilov) a Kruťandu (Vanda Hybnerová) musela produkce do klubu Avion nastěhovat, protože ho tam nemají. (Lolita)
  • Exteriéry vydavatelství se natáčely v areálu bývalého holešovického pivovaru, v němž v současnosti sídlí firma Ringier. (Lolita)