Bývalý voják Fu shání peníze, aby své matce postavil dům. Když zabiják jménem "Anděl smrti" zavraždí mocného obchodníka Tsukamota, podle jeho závěti vypíšou stomilionovou odměnu pro toho, kdo najde a zabije vraha i jeho objednavatele. Fu se s pomocí kriminálníka Loa dostane na setkání zabijáků a chce získat lukrativní zakázku, ale problém je v tom, že neumí zabíjet lidi! Lo jej začne učit umění zabijáka, a začnou spolu pátrat po vrahovi. Musí přitom bojovat s omnoho zkušenějšími konkrenty, a zároveň uniknout policejnímu inpektoru Kwanovi! (oficiálny text distribútora)

notozjano

Tohle byla slabota. Souboje jsou možná choreograficky dobré, ale hodně jim ublížila kamera nebo střih. Ten děj taky za moc nestojí a protože Jet -Li má mnohem lepší filmy, tak tomuto je lepší se vyhnout. ()

Neel

No, není to nic extra, ale líbila se mi ta jednoduchost a lehkost. Akčních scén bylo málo, které byly ještě místy zkaženy špatným střihem, zejména scény ve výtahu, ale Jet Li je prostě bezva. Filmu bych odpustila i tu skutečně nehodící se hudbu, která doprovázela akční scény. Tam bych fakt čekala něco víc "od podlahy" a ne laciný hip-hop. Je pravda, že nebýt Jeta Li, film by neměl absolutně nic, čím by zaujal, takže 3hvězdičky jsou především za něj. ()

JARDAHONDA

Jet Li, je pro tento film, jako odborník na slovo vzatý.. Poněkud jednoduchý scénář kazí v tomto akčńáku douhé pauzy, kde se nic neděje. Pořádný nářez začíná až od druhé půlky filmu. Choreografie soubojů je dostačující, akorát se místy bojuje asi jen tak, pro zábavu, protože to v ději nedává moc smysl. Nicméně finální souboj je excelentní a tím se trochu pozdvihlo hodnocení. ()