Erotický pořad v němž můžete jednou týdně vidět reportáže s patřičně lechtivou tematikou, živé vystoupení a vždy alespoň jednoho hosta - buď přímo z erotické branže, nebo z řad známých celebrit. (Pumiiix)

Wopat

Nekonečné čekání u babiččiny televize v mých čerstvě pubertálních letech můj hlad po choulostivých záběrech stejně nikdy neukojilo. ()

Tyna31

Ježíííš, nikdy nezapomenu na to, jak jsme to jako malé děti považovali za vrchol erotiky a v noci jsme se na to tajně dívali:D ()

Honzeechec

V dnešní době kdy stáhnout porno umí dítě dřív než si vytřít zadek je to dost mimo. Ale ty vzpomínky, kdy jsem furt čekal kdy už rodiče pujdou spát... a v tom nejlepšim vždycky přišla reklama na 0609 :-) ()

Wyrdas

Takový Novácký BLESK, respektive Big Brother pro dospělé. Mělo to své klady, ale ponuré prostředí na které zapomněl i čas v kombinaci se stupidními a velmi bulvárními tématy dokonávalo dílo zkázy téměř každý díl. Slabá jedna hvězda, občas bylo na co koukat. ()

WScully odpad!

Další z odpadů televizní zábavy. Absolutně nejhorší díl byl s Danielem Nekonečným. Ne, že bych dílů tohoto škváru viděl mnoho, ale z toho mála mi přišel tenhle nejhorší. Nevím, co v tomto pořadu dělal např. takový dobrý a kultivovaný herec jako je Jan Přeučil... ()

G.THOMPSON

Peříčko sice je hrozný bizár a trapnost, ale vnímám jej i jako retro úchylnou sondu do konce divokých a úchylných devadesátek. Pozdější díly mi přijdou více zajímavé, než začátky plné nudných keců našich celebrit. Já tu dobu nezažil, v mém dětství to už v bedně asi nehrálo, ale určitě bych se, jako mladý a zvědavý úchylníček, na to rád po tajnu koukal. ()

Havala odpad!

I na erotiku je třeba trochu inteligentní moderátorky. ty vymaštěné mozky to vše potopily. Mělo se to dělat krapet jiným způsobem. Hory balastu vystřídaly trochu schopné "reportáže". ()

subic

Takový umělý pořad, ale první díly, které uváděla Jana Štefánková (můj letitý sexsymbol) byly v pohodě. Dnes už bych asi neměl odvahu se na to dívat. ()