Ambiciózní mladá a konzervativní Beth (Alexis Bledel), která žije na Manhattanu chce mít všechno: dobrou práci, skvělé přátele a perfektního přítele, po jehož poku jí bude město ležet u nohou. Samozřejmě splnit si poslední přání je ze všeho nejtěžší. V této romantické komedii se Beth zamiluje do Tommyho (Scott Porter), sexy, mladého kořena z Wall Street. Jenže když už se zdá, že do sebe vše perfektně zapadá, nastanou komplikace v podobě Tommyho citlivého a pohledného kolegy Daniela (Bryan Greenberg). Beth brzy zjistí, že láska ve velkém městě je téměř totéž jako burza na Wall Street – vysoké riziko, šťavnatá odměna a pokřivená poctivost… (oficiálny text distribútora)

malyLibor

Jsem rád, že nejsem až tak znuděný filmový divák jako většina komentujících. Asi je opravdu výhoda nemít spousty let televizi a dívat se jen na to, co si člověk vybere. A já si dnes večer vybral tenhle film... a jsem rád. Pobavil mne, odpočinul jsem si u něj a jsem spokojen. Musím říct, že pro mne tedy zápletka nebyla tak průhledná a očekávatelná, takže jsem se skvěle bavil. I herecké výkony hlavních hrdinů byly dobré a kdo přímo exceloval byla Kate Nauta, která je opravdovou mistryní malých rolí. Hrála někdy nějakou hlavní roli? Myslím, že se budu muset kouknout do její filmografie, protože malé role hraje většinou opravdu skvěle i v horších filmech. Film ode mne získává krásných 91% a doporučuji ke zpříjemnění dlouhého deštivého večera. ()

chrispe

Dokonalá porce nudy. Přiznám se, že posledních 40 minut jsem už ani nedávala moc pozor. Scott Porter byl tak strašně nesympatický slizoun, Alexis Bledel nudná a ani Bryan Geenberg, sic hezounek, to nezachránil. Příběh je podle šablony, nezáživný, nic nenabízí. Není tam vtip. Skoro si říkám, že je to na hranici odpadu. ()

Domec

Hmm, nevim teda co je na tom komedie, ale budiz. Alexis hraje svoji roli solidne, i kdyz scenar neni napsanej uplne idealne. Scott se mi nezdal uz od zacatku a ty "zvraty" s jeho postavou byly takovy prapodivny...A Bryan je takovej roztomilej pejsek. Jinak film neni zadna extra trida, ale koukat se na to rozhodne da. 3*** ()

MMR

By mně zajímalo, čím to asi je, že ti největší hajzlové mívají ty nejlepší holky. A co pak asi mají dělat ti dobří hoši, jako třeba já, se srdíčkem na správném místě :-DD No dobře, trochu jsme se pobavili a teď k věci. Řekl bych průměrný film s předvídatelným dějem, jak už to tak v podobných komediích bývá. Maximálně na jedno podívání, když člověk nepožaduje nic náročného. ()

jafuska

není to vyloženě špatný film, je to klasická romantika, na kterou jsem si už zvykla, takže mě tady už nic nemůže překvapit, jen snad tak nízké ohodnocení, myslím si, že jsem viděla daleko horší romantické filmy než je tento, a aspon jsem si připoměla hlavní hrdinku z Gillmorových děvčat, pořád je ta stejná naivní holčina, její partner v tomto filmu byl pěkný prevít, ale ona to zahrála kupodvu dobře ()