Soutěž, v níž jeden vylosovaný šťastlivec může vyzkoušet své štěstí pří otevíraní kufříku s penězi. Celkový počet kufříků je 26. Každé hrací kolo se otevírá jiný počet kufříků. Maximální možná výhra je 5 milionů korun. (Pumiiix)

mirliflore

Smysl téhle soutěže fakt nechápu. Teda, zahrát si ji je asi celkem fajn, člověk může jenom získat a asi je to ve studiu i adrenalin. Ale co z toho jako má mít divák? Identifikace se soutažícím je nulová a narozdíl od vědomostních soutěží, kdy můžeme aspoň hádat otázky, nám tady nezbývá než jen tupě sedět u TV (hádat, ve kterém kufříku je který obnos mi moc zábavné nepřijde). Celkově jsem viděl asi půlhodinu, posčítám-li všechny ty okamžiky, kdy jsem prošel okol TV, když byla zapnutá na tomhle pořadu, při kterých jsem se koukal, jestli to je opravdu tak o ničem. A musím říci, že je. ()

jasanka odpad!

Dříve než českou, jsem viděla španělskou verzi. Ta byla vtipná, veselá, hravá, zábavná. Takže když se plánovala premiéra i v ČR, docela jsem se těšila. Co s tím ale tvůrci provedli, tomu se snad nedá říct jinak než hnus. Opět "vyrobili" soutěž plnou šedi, nudy a trapnosti. ()

Radek.SCH odpad!

Soutěž, která staví na tom, že celý jeden pořad někdo vybírá kufříky, které nechce, až mu na konci zbude pouze jeden! N-A-P-Í-N-A-V-É! ()

misakurt odpad!

Smysl tohoto jsem zatím nepochopila...někdo by mohl dát hvězdičku za blondýnky a brunetky s dlouhýma nohama a stříbrnýma kufřikama...já ne ()

Ceberus

Zajímavý herní koncept, zvlášť pro mne jako programátora, který si prošel předměty věnujícími se pravděpodobnosti a statistice. O nic jiného totiž v této hře nejde. V konečném důsledku je to jen hádání myšleného čísla, jen zabalené do zlatého hávu a rozložené do několika kol, kdy místo toho, abyste jednou řekli hádané číslo, tak říkáte čísla, která si myslíte, že to nebudou. ()

j.o.j.o.

Jednu hvězdičku mají jen za to, že ve speciálním dílu figurovali i muži, přestože kožený úsměv Pavla Zuny jim to trochu kazil. ()

Bumlaa odpad!

Soutěž, na kterou nemusíte znát skoro nic (mimo rozstřelovací otázku). Soutěžící jenom otvírá kufříky a divák se nudí. Vše je obaleno do fadních, zbytečných a nezajímavých řečí, bez nichž by samotná soutěž trvala asi 3 minuty. Pavel Zuna zachraňuje alespoň minimálně úrověň celého pořadu, ale díky celému konceptu soutěže musím hodnotit jako odpad. ()

PATWIST

Koncept hry je celkom zaujímavý akurát ako napísal mysicka v komentári nižšie "sledovat tuhle "soutěž" má asi tak stejnej význam jako koukat do záchodový mísy.." takže si pozrite jeden diel alebo si radšej zahrajte online hru Ber nebo neber. ()