Myška Katka a její noví přátelé

(TV film)
  • Austrália D4: The Trojan Dog
všetky plagáty
Animovaný / Rodinný
Austrália, 1999, 50 min

Katy Manning

Kamarádky myšky si šťastně žijí ve svém domově až do chvíle, než se do sousedství přistěhují kočky. Jak by mohli myši spokojeně spolubydlet s kočkami, obzvlášť když dělají všechno proto, aby svým sousedkám co nejvíc znepříjemnili život. A jak mají malé bezmocné myšky bojovat se svým odvěkým nepřítelem, který je o moc větší a silnější? Musí vzít rozum do hrsti, najít si silného spojence a kočky přelstít. (oficiálny text distribútora)

Campbell

Ou jééééé. Tohle je masterpiece. Když opomenu příběh a jeho šílenou naivitu, tak dostanu jedině naprosto příšernou animaci, a pohádkové postavy které mi jsou šíleně nesympatické. Od hlavní Myšky, přes kocoury a kočky. Ohavnost. Jak jsem už zmínil ten příběh je fakt šíleně ohraný, ale to bych zkousl ale to by ta pohádka musela být aspoň vtipná, nebo aspoň lepší hudba. Takže dávám 1 hodně slabou *. ()

majo25

Veľmi nesympatická animácia a príbeh, ktorý uráža inteligenciu divákov svojím lacným prístupom. Veľmi naivné a niekedy mi pripadalo, akoby k filmu ani neexistoval žiadny scenár. Kam až kleslo štúdio Burbank, niet sa potom ani čomu diviť, že zaniklo. Toto nemá ako osloviť ani dieťa do troch rokov, teda okrem farebnosti. ()

KillerZeli

Nyní velmi aktuální téma umělé inteligence řešili autoři Myšky Katky již před 24 lety. Myší profesor Parmažán je schopný postavit umělého psa, který však nedokáže nahradit skutečného psa, stejně jako ChatGPT nedokáže nahradit skutečné spisovatele. ()