Bostonský škrtič: Nevypovedaný príbeh

• Česko Bostonský škrtič (viac)

Albert De Salvo (David Faustino – Ženatý se závazky) je práskač a podvodník, malý kriminálník s násilnickými sklony. Jeho spoluvězeň příjde s perfektním plánem – Alberto se přizná k záhadným vraždám, které se staly před několika lety v Bostonu a společně pak zbohatnou na odměnách za pomoc při dopadení pachatele. Jenže jeho spoluvězeň ví o vraždách víc, než by měl, a detektiv John Marsden (Andrew Divoff – Ztraceni) již tuší, že ženy neškrtil jen jeden muž. Důsledky bude mít tato drzá lež pro všechny. Napínavý kriminální příběh podle skutečné události, která v 60. letech hýbala Amerikou. (oficiálny text distribútora)

Macpac odpad!

Strašlivý film a ještě strašlivější Faustino.Režisér musel být úplně mimo,když obsadil do role Alberta De Salvy tohoto herce,neodpovídá ani vzhledem,ani projevem,naprostý děs.Faustino je nevýrazný a působí spíš směšně,takže i na plakátu k filmu je jiný herec,protože Faustino ve filmu nepůsobí jako psychopat,ale prostě jen jako blb.Vzhledem k tomu,že byl před léty natočen slušný Fleischerův film Bostonský škrtič s Tony Curtisem,tak tento počin vůbec nechápu. ()

david141474

No byla to slabota, ale podle skutečné události, to však nic neomlouvá. Naštěstí má tento film akorát hodinu a půl, ale mě stejně přišlo, že ten film měl 3 hodiny. Chvílema to bylo příšerný a chvílema dobrý, ale spíš příšerný. Nejhorší na celým filmu je kamera, ty odporný úhly a v pár scénách postavám není vidět čelo. No nádhera. Nasvícení scén je také příšerný a je bolest to sledovat. Děj takovej slabej. Postavy ušly. Herci ušli. Vraždy opravdu odporně natočený. Soundtrack nic moc a konec celkem ušel. A Albert DeSalvo je pěknej kokot. 5/10 Celkem slabota. ()

hrona

Bud Bunda, jako hlavní hrdina tohoto zvláštně natočeného příběhu. Ač se jedná o příběh dle skutečných událostí, nedokáže zaujmout. Neustále skoky měsíců a roků bez pořádného děje. Policajt, který hraje i nehraje hlavní roli, když si na něj zvyknete, už se neobjeví. A konečně Faustino, jako násilník, který se pořád tváří tím svým nadrženým Budovským obličejem zkrátka vůbec nezaujme. ()

MickeyStuma

Takový bohapustý odpočinkový film a těžko odhadnout je-li to omyl anebo úmysl. Každopádně dívat se nato s jistou pokorou dá, ale nesmí se divák moc oplývat velkými nároky. Celý koncept postrádá napětí a drama, což způsobuje nudnost a naprostou nezáživnost. Herecké výkony taktéž zrovna nenadchnou. Jednou a dost. ()

eraserhead666

Takový snad až typický levný, jakoby na rychlo spíchnutý, film z rodu sériových zabijáků, vzniklý ve "zlaté" zájmové éře těchto filmů. Tentokrát na téma Bostonského škrtiče. O případu vůbec nic nevím, takže jsem ušetřen hledání a vypichování omylů, nepřesností a záměrných failů. Jenže on ten film i sám o sobě není nic moc. Zaujme vlastně jen dvěma věcmi. Hereckým obsazením (krásně chmurný Divoff, překvapivý "jsem ten nejmladší Bundův spratek" Faustino a několik dalších povědomých tváří) a retro atmosférou. Jinak po příběhové stránce tuctové, po herecké skoro nijaké, stylem ani formou to nezaujme. Nudné. Šedivé. Zítra už si to prakticky nebudu pamatovat. ()