Cesta draka

• Česko Cesta draka (viac)

Těšil se, že se v Římě dobře nají, ale mafiáni nedají pokoj majitelům restaurace, a tak musí Bruce udělat pár nezbytných opatření, aby je ochránil. Kopance budou jenom létat a na konci se možná odehraje souboj století: Bruce Lee versus Chuck Norris. (oficiálny text distribútora)

Pelmeninator

1 hviezdu dávam za Bruca. 2 hviezdu dávam za Chucka, ktorého som pod tou srsťou spoznal až v 3. minúte zápasu. 3 hviezdu dávam za súboj Bruca a Chucka... Tento film je podľa mňa jeden veľký omyl. Scenár nie je až taký debilný, ale keď sa to rozbehne, nesmierne mi to pripomína Takeshiho hrad. Otrasné herecké výkony ešte znetvoril český dabing. Herci sú upätí, jeden soundtrack tam hrá vkuse dookola. Mafiáni vyzerajú ako sfajčení členovia súboru Jesus Christ Superstar. ()

gggggg

Veľmi pekne natočený nízkorozpočtový film, ktorý mal síce jednoduchý dej, ale obsahoval scény, ktoré tvoria dejiny kinematografie. Bruce bol perfektný, jeho bojové umenie fakt stojí za to vidieť. Len škoda, že Chuck nedostal viac priestoru na scéne. Záver vytiahol tento film medzi top filmy svojej kategórie. ()

freebob

Klasika Bruce Leeho, která bohužel hodně zestárla a dneska působí nechtěně směšně.Ale samosebou legendární zapas s Chuckem Norrisem v římském koloseu je působivý i po letech. ()

Večer ostrých filmů Chucka Norrise!

Večer ostrých filmů Chucka Norrise!

07.12.2010

Kino Světozor obsadí dne 8. prosince od 19:00 Chuck Norris se svým akčním uměním. A že bude co obdivovat. Každého diváka jistě nakopne třeba Cesta draka, ve které se Chuck postavil i samotnému Bruce… (viac)