Miluju Saru Jane

(festivalový názov)
  • Austrália I Love Sarah Jane
Horor / Krátkometrážny / Romantický
Austrália, 2008, 14 min

Jimbovi je 13 let. Jediné, na co dokáže myslet, je dívka Sarah Jane. A nic, co se mu může postavit do cesty – parta výrostků, násilí, chaos, zombiové – nemůže zabránit tomu, aby byl s ní. (Festival krátkých filmů Praha)

pugs

Emotívny príbeh zasadený do bodobia zombiekov, kde sa príbeh prelína láskou mladého Jimba k Sarah:-) Čo som čítal komentáre, tak som si myslel, že to bude na päťku... no nestalo sa, príbeh ani film ma tak nezaujal ako v podstate mal. Pozeral som sa na časopisy, pozeral okolo seba, nalieval si vodu do pohára... Skrátka - toto nie je môj šálok kávy:-)6/10 ()

Hanys_

Jedno je jisté. Tihle tvůrci mají ku*evský talent a k tomu i skvělý čich na dětské herce.. A ten úvod jak jede kluk na kole mrtvým městem..ten je dokonalý. Chci toho víc!!!! :) 8/10 ()

Beaumont07

Slabé, bez nápaditého scenára, ktorý krátkometrážny film ako je tento tak veľmi potrebuje. A (čo i len platonicky) romantickú naliehavosť som tam bohužiaľ tiež nevidel. ()

sona123

Teď úplně nevím, co je myšleno emotivním příběhem. Mně to moc emotivní nepřišlo, konec je ovšem nečekaný a drsný, ale co, chtělo to ženskou/dívčí ruku. ()

Kroupa

Nijak zvlášť jsem neviděl inzerovaný děj a vůbec mi to přišlo dějově podivné. Například jak to, že Sarah Jane Jimba neznala. Nicméně spratkové byli na zabití a S.J. k pomilování. ()

Puddle

WTF? Tak na Jimbově místě bych si o Sarah Jane ani kolo neopřel. (tzn. Mia je pěkná, ale parta výrostků, násilí, chaos, zombiové? Nic z toho se nijak pořádně nekoná.) ()

rottik-cb

Nečekaně poeticky (na to, v jakém prostředí se pohybujeme) zobrazeno to, co už víme dávno- kluci jsou prostě víc „hračičky“, kdežto když jde do tuhého, vždycky si líp poradí baba. :) Mia Wasikovska v daleko lepší formě než v Alence. Nedivím se, že se do ní hlavní hrdina zamiloval. :) Sledováno in english. ()