Občasník

Skvělý seriál, jehož pět sérií jsem zhltl za pár dní. Jen poslední díl mi přišel nedořešený, téma pomsty a její následky byly dost odbyté. Taky chudák Jonas má konečně známost....... Těším se na nějaký typ pokračování, jen bych byl rád, kdyby v tom hrálo co nejvíc původních herců, přece jen jsem si je za tu dobu oblíbil :-) ()

Andy_Warhold

Nikdo z toho bahna nevyjde čistý.... V páté sérii je vždy těžké udržet napětí a realističnost, protože karty jsou dávno rozdány a většina "es" použita v předchozích kolech hry. Nicméně i zde se dvojci scénáristů Eric Rochant a Dominique Baumard na rozdíl od amerických špionážních seriálů podařilo udržet to nejduležitejší: skvělou kvalitu a uvěřitelnost napínavého a gradujicího scénáře a dále vnitřní logiku příběhu. Toto je následováno civilním herectvím takřka všech aktérů v čele s Mathieu Kassovitzem, velmi dobrou a se scénářem ladící hudbou a kvalitní výpravou včetně znalosti "protokolu fungování" tajných služeb. Le Bureau se loučí ve velkém stylu svou poslední serií a já musím utřit slzu, ačkoliv dle francouzkých medií nás čeká spin-off a nové zpracování příběhu. ()