Burn-E: Svetlo galaxie

• Česko Burn-E: Světlo galaxie (viac)
Krátkometrážny / Animovaný / Komédia / Sci-Fi
USA, 2008, 8 min

Burn-E je krátky film štúdia Pixar založený na filme Wall-E. Bol vyrobený v rovnakom čase ako Wall-E a bude priložený k filmu na DVD alebo Blue-ray ako bonusový materiál. Tento krátky film je založený na postave robota Burn-E, ktorý je krátko vidieť vo filme Wall-E, keď Wall-E a Eve letia okolo Axiom Starliner, kde je vidieť ako jeden robot (Burn-E) zvára anténu zasiahnutú meteoritom. Krátky film stručne ukazuje niekoľko scénok z filmu, kde sa Wall-E a Eve snažia uniknúť z Axiomu. (Bubbo)

Marcus.das

Namet sice dobry ale moc me to nechytlo. Tenhle typ fimu me moc netankuje-sice je ten robot sladky...ale tak moc az se mi z nej kazi zuby...proste mi to prijde preplacane ()

PlayEasy

Během filmu VALL-E na obrovské lodi dostane jeden robůtek za úkol opravit obyčejnou anténu. Lehce vypadající úkol se nakonec vyjeví jako těžký úkol. A když to konečně zvládne?.. Disney a Pixar jsou lepší jako spolupracovnící nežli soci. ()

Weirdman

8/10... Príjemný a milý bonus k Wall-E-mu, ktorý je však pre samotný príbeh celovečeráku úplne nepodstatný (narozdiel od Jack-Jack Attacks vo vzťahu k Incredibles)... ()

Hookins86

Je dobrý, že se příběh prolíná s Wall-Eho příběhem. Líbí se mi jak maj všechno promyšlený do detailu a když k tomu přidaj zábavu a ikdyž to není plnohodnotný film, tak to pobaví a řeknete si-škoda, že není celý film... ()

Eeve

Ako doplnok k Wall-Emu úžasné, milé a zábavné, i keď predvídateľné - no každý, kto si Wall-Eho zamiloval, jednoducho musí vidieť :) ()

Whyyess

Čekal jsem od toho mnohem více. Krátké filmy od pixaru bývají vždycky zárukou kvality a dobré podívané. Ale tenhle filmík mi přišel nedomyšlený a tak trochu i zbytečný :/ ()

Alvin

Tak tohle je kraťas Pixaru podle mého gusta, svižný, vtipný, Burn-E toho moc nenamluví, ale emoce z něj vyzařují krásně. ()