Dvere

David bol kedysi úspešný maliar, jeho život sa však začal rozpadať, keď nepriamo spôsobil smrť svojej sedemročnej dcéry Leonie. Jedného dňa, o sedem rokov neskôr, objaví dvere, ktoré mu umožnia začať odznova. Čo však spočiatku vyzeralo ako skvelá šanca na nový začiatok sa čoskoro premení na hrôzu, keďže nie všetko v minulosti je také, ako sa zdá... (oficiálny text distribútora)

ELDoctorow

Kým sa tam ku koncu nezačnú tí druhý špacírovať sťa po korze v množstvách sťa turisti na červenom námestí je to fajn, no v tom momente ako sa tak stane miera imbecility scenára začne až nebezpečne kopírovať štartovú krivku raketoplánu NASA. Našťastie sa to začína diať až ku koncu a dá sa to prežgrieť. ()

Peky

Mysteriózní thriller + námět cestování časem + Mads Mikkelsen = kvalitně strávená hodinka a půl u filmu, jednoduchá rovnice. Na plný počet mi tam sice něco chybělo, ale díky poutavému příběhu jsem se bavil od začátku do konce. Asi nejlepší německý film, co jsem zatím měl možnost vidět. ()

HelenaGray

Čo keby existovali dvere do alternatívneho sveta, kde nájdete svoje, o niekoľko rokov mladšie ja? Zmenili by ste niečo podstatné vo svojom živote? Ja určite áno. Vedeli ste o tom, že Mads Mikkelsen bol v roku 2012 v Bratislave? ()

jarzek

Onehdá jsem koukal na Predestination a trošku jsem si na to při sledování Tür vzpomněl... ale s pocitem, že Tür je asi stokrát lepší a je věčná škoda, že evropské filmy nejsou tolik vidět. Výborné... a samozřejmě jak jinak než skvělý Mikkelsen! ()

d-nao

Takze dobre, ak zabijem svoje mladsie JA, to starsie neprestane existovat? Pomaly vacsina filmu sa mota nasledne kdesi okolo tej mrtvoly na zahrade a jednej zachranenej na nervy lezucej dcerenky (ty nie si moj tata) a to je u mna na viac nez 2* malo. ()

TylerD.

Sympaťák Mads na sobě utáhl další nepříjemný film a zase to bylo super. Mimochodem je vidět, že už tady byl taková hvězda, že musí mít dvojníka na postelovou scénu :) Všimli jste si toho? V žánrech chybí podle mě scifi. Miluju filmy, ve kterých je scifi prvek zasazený do běžné reality. 70 % ()