Jediná dívka čelí apokalyptické budoucnosti lidstva.
Je tomu již dvacet let co jaderné exploze málem vyhladily lidstvo. Ti co se zachránili žijí v podzemí a nad pokračováním lidského rodu visí velký otazník. Sarah je obyčejná dívka, která otěhotní – po patnácti letech je tak prvním člověkem, který by mohl počít další pokolení. Ale dříve než Sarah porodí svého potomka, musí cestovat za hranice Jižního koridoru, přes zakázané pustiny a zdecimovaná města.
Pomocí radiostanice se spojí s dalšími co přežili. Bohužel ne všichni mají dobré úmysly. Skupina tak musí nejen stanovit nové hranice, ale také čelit nečekanému zlu a zachránit tak budoucnost lidstva. (oficiálny text distribútora)

Bossi123

Musím říct, že navzdory špatnému hodnocení spousty lidí se mi tento film moc líbil. Jasně, není to žádný áčkový superfilm, celý příběh je jedno velké klišé a není to nic supr napínavého, nicméně musím ocenit hudbu, ta byla podle mě povedená a herecké výkony musím vyzdvihnout především u Azura Skye a Reg E. Cathey, které považuji za kvalitní. ()

Igwar

Príbuzný názov zvádza k očakávaniu niečoho podobného ako 28 dní potom alebo 28 týždňov potom a to je hlavný dôvod veľkého sklamania, ktoré sa pri pozeraní tohoto filmu dostaví. Titulky prezrádzajú, že film vznikol podľa divadelnej (pravdepodobne, ak nie rozhlasovej) hry a to je dôvod prečo je taký aký je. Téma, ktorá plnohodnotne vydá pre divadelné spracovanie, už nemusí byť dosť dobrá pre film a toto je výsledok. ()

Berilac

Podstandardne bcko, ktore je na moj vkus velmi vlekle, bez akejkolvek zapletky, zanroveho zaradenia - prechadza od akcnej sci-fi az po 20 sekundove road movie. Snazi sa filozofovat bez toho, aby to filozofanie malo nejaky zmysel. Jedinym svetlym bodom tohoto filmu je vyborna hudba, ktora tak nejak patri k post apo a tak nejak cakam, ze raz hudba v buducnosti bez zdrojov hravat bude. ()

Hrobař odpad!

S odpadem šetřím, ale tady je plně zasloužený. Lituji i té desetikoruny co jsem za film dal. Vydržel jsem bez přetáčení prvních 40 minut a jsem na sebe svým způsobem hrdý. Totální nelogickej marast, plenej nesmyslů, nechutnejch dialogů, absolutně retardovanejch postav ..... Už hodně dlouho jsem neviděl nic tak hrozného. ()

Banehallow odpad!

Tomuto "filmu" chybí úplně všechny atributy k tomu, aby se filmem mohl nazývat. Příběh, napětí, psychologie postav, ničeho takového se v tomto komorním snímku nedočkáme. Jediným kladem je, že si Jim Torres uvědomil, že režírování nebude tou správnou cestou. Ani tím si však jednu hvězdičku nevysloužil. ()

• Film se natáčel ve Fayetteville v Tennessee a Huntsville v Alabamě v USA. (rafix)