Remake klasického hororu z roku 1984 podľa poviedky Stephena Kinga... Večne rozhádaní manželia Burton a Vicki Stantonovci cestujú autom naprieč krajinou a nedopatrením zrazia malého chlapca. Burton zistí, že ešte pred autonehodou chlapca niekto podrezal a na diaľnicu sa dostal už len s vypätím posledných síl. Manželia naložia zomierajúceho chlapca do kufra auta a vyrazia do najbližšieho mesta po pomoc. Po príchode do Gatlinu v Nebraske však nemôžu nájsť nijakých obyvateľov. Mesto vyzerá byť dlhé roky opustené. Netušia, že mestu vládne kazateľ Isaac so svojimi šialenými detskými stúpencami, ktorí pod jeho vplyvom vyhubili všetkých dospelých obyvateľov. Deti si tu vytvorili pekelný náboženský kult, žiadne z nich sa nedožije viac než devätnásť rokov a všetci slepo nasledujú osemročného proroka Isaaca. (TV JOJ)

Destoroyah

8 / Children of the Corn (2009) Prekvapivo solídna televízna adaptácia (Remake prvého filmu to tiež môže byť.) poviedky Stephena Kinga. Prvá polovina ma bavila asi najviac pretože tu je aj atmosféra, logické rozhodnutia a hystéria medzi dvoma postavami. Druhá polovina je nudnejšia a slabšia čo sa týka atmosféry a ostatných vecí ale stále sa na to dá pozerať. A však nudná naháňačka v kukuricovom poli ktorá trvá dosť dlho ma už prestávala baviť. Koniec je o ničom ale výsledok je slušný priemer ktorý ma celkom prekvapil. HODNOTENIE: 5/10 ()

honzzicek

Remake, který se vůbec nepovedl. V mnoha směrech nesehá originálu ani na paty. Docela jsem se na Kukuřičné děti těšil ale byl jsem velice zklamán. První polovina filmu - nuda. Druhá polovina filmu - nuda na druhou. Téměř 25 minut honička v kukuřici se vzpomínkami na Vietman, přišlo mi že tvůrci pouze chtěji zaplácnout čas. Originál je daleko lepší. ()

smalldevil

Šmánkote jak já jsem se těšil, až ta škaredá uštěkaná pička zdechne. Když zdechla, tak už to pana Borcherse přestalo bavit. Asi se mu tam ta blbka líbila nebo jí klátil, dokud mohla na plac. Když začaly vzpomínky na Vietnam, tak jsem začal s lítostí vzpomínat na tu uštěkanou blbku a bylo mi líto, že už tam nehraje. Ti parchanti hráli, jako když za to maj dostat jen lízátko a toho kukuřičnýho bubáka jsem nějak moc ani nepochopil. Jednu hvězdu dávám za toho psa, co si válel kulky na silnici a jednu za ten připouštěcí rituál, při kterém ti malí smradi slintali. To byly jediné dva světlé a zábavné body celého díla. To ostatní je na palec dolu a ode dneška jsem připraven nejíst kukuřici, protože mi jí tímto dílem znechutili. ()

Dexies

no bezva, "oživení" ? nové pojetí ? či snad remake ? tvůrce, producent a herci se asi minuli povoláním :( ... původní film byl lepší průměr, mělo to celkem smysl, hlavu i patu ... a navíc Linda je jasná :) ... ale tohle ? to už fakt neee, zbytečný film, škoda času ... nenašel jsem v sobě dosti sebezapření, abych toto dokoukal, špatný obsazení, hercům bych nevěřil ani pozdrav, výprava se odstěhovala k sousedům ... mno, jedna hvězdička snad ze soucitu ? ()

drkaldj

Dětští herci špatní, nesympatičtí a dost nepřesvědčiví. Stejně jsou na tom dospělý herci, Na scénáři se někdo snažil pracovat, ovšem účinek snažení zde dopadl opravdu zle. Jedno z mála co se dá pochválit je krátká stopáž, která by šla zkrátit o naprosto zbytečné hádky hlavního páru a opravdu dlouhé bloudění v kukuřici. Vykreslení a charakteristika některých postav naprosto zbytečné. Ve srovnání s původní filmem sice méně nudné, ale kvalitativně snad ze všech stran horší. ()