Na cestě

Česko, (2006–2022), 255 h 19 min (Minutáž: 25–30 min)

Réžia:

Jaromír Marek, Jiří Diarmaid Novák, Otto Kallus, Jana Počtová, Mojmír Kučera, Jana Boršková (viac)

Na cestě s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem. (Česká televize)

Recenzie používateľa Tyny k tomuto seriálu (2)

Na cestě po Madagaskaru (2006) (S01E13)

Madagaskar je opravdu krásný ostrov. Nejvíce mně sice zaskočilo, že největším konzumentem rýže, jsou právě lidé na Madagaskaru. Moc věcí mně v tomto dokumentu sice nepřekvapilo, jelikož jsem viděla dokument Madagaskar ještě od projektu Planeta Země 3000 a musím říct, že oba dva dokumenty jsou skvělí. ()

Na cestě po Bangkoku (2011) (S12E02)

Fakt je, že na to, že byl Bangkok založen před 231 lety se lidé v něm dost rychle rozmnožili. Jedna ze Zemí, kde bych opravdu nechtěla žít. Vše je přeplněné, staré, zborcené, většina lidí jsou chudých poměrů a bída vládne všude kolem. Stačil mi pohled na ty barabizny kolem řek, kde bydlí tisíce lidí a už mně přešla chuť se kdykoliv vydat navštívit toto místo a nebo místo Bangkoku podobné. Na druhou stranu věřím tomu, že lidé si zde váží věcí kolem sebe mnohem více, než třeba my a znají tu hodnotu peněz. Proto, že Bangkok opravdu nepatří mezi mé oblíbené města, tak hodnotím jen skvělé zpracování dokumentu s příjemným doprovodem v podání Bartošky a Donutila. ()