Pidtermyai huajai wawoon

• Thajsko ปิดเทอมใหญ่ หัวใจว้าวุ่น (viac)
všetky plagáty

Príbeh o mladých ľuďoch a ich úskaliach s láskou. O lásku Nany bojujú dvaja kamaráti Pu a Mai. Zamilovaný a utiahnutý romantik Jo sa zasa snaží získať srdce jedného z najobľúbenejších dievčat v škole „C“. Hern je až priveľmi zaťažený na pekné Japonky aj napriek tomu, že má už 3 roky vzťah s krásnou Nual. A Oh Lek žije len pre Dideeho, taiwanskú hereckú a spevácku hviezdu, ktorého strašne túži stretnúť osobne a neváha sa kvôli nemu začať učiť čínštinu... (artemis2)

Tsuki

První thajský film, který jsem viděla, a byla jsem příjemně překvapena. I když se u mě zatím jedná o jediný thajský film, troufla bych si říct, že Thajci umí točit dobré filmy. Jedná se o spojení čtyř příběhů o tom, jak si mladí lidé poradí s láskou... a vzniklo z toho zajímavé a snad více než milé dílo ("roztomilé" by už asi bylo přehnané, ale přesto...). Souhlasím také s Geminií, že Pidtermyai huajai wawoon má sympatické herecké obsazení, a už bych jen přidala, že celý film oplývá příjemnou atmosférou, která se trochu liší od jiných dálnovýchodních filmů. Ne každý film se mi dostane pod kůži, ale tomuhle se to povedlo. ~(4,5)~ ()

Pethushka

Klasická thajská romantická komedie, která sice ničím až tak moc nepřekvapí, ale svoje kvality rozhodně má. Některé příběhy mě zaujaly více, některé o trochu méně. Možná by bylo lepší soustředit se detailněji třeba jen na dva příběhy. Musím ale uznat, že Thajci skvěle zvládají atmosféru a dýchá z toho vždy optimistická energie. Film i herci navíc působí naprosto přirozeně. 3, 5* ()

Mikah

Už dlouho se mi nestalo, abych film ani jednou nestopla. Pohodlně jsem se usadila, užívala si film a nevnímala nic jiného. Film obsahuje jak vtipné momenty, tak romantiku a dohromady to zde tvoří velmi milé a optimistické dílo s rozkošnými postavami v podání sympatických hereček a herců. Dalo by se říci, že je to spíše romantická komedie pro mládež, ale jistě potěší všechny příznivce asijské romance/komedie. Určitě se jedná o velmi příjemný zážitek, který mi jistě zaručí dobrou náladu až do večera a jeden z nejlepších filmů, co jsem v poslední době viděla. ()

Al44...

Thajský teenage romantický film, ve kterém sledujeme strastiplné osudy několika zamilovaných hrdinů. Samozřejmě se vše děje v tradičním thajském stylu, kde není nouze o přehrávání a afektované přeslazené chování - některé postavy mě okamžitě lezly na nervy. Naštěstí tu má každá postava v podstatě oddělený příběh a tak se tu najdou i některé pohodové situace. ()