Co se stalo s přáteli za poslední roky? Jsou stále stejní a tráví spolu v létě jeden týden v luxusním přímořském hotelu.  V r.1978 se POPEYE, GIGI, JEROME, BERNARD, NATHALIE a JEAN CLAUDE potkají na Pobřeží slonoviny v prázdninovém kempu, kterému říkají Club Med. Slunce, moře a svádění. Další rok se přátelé setkají opět ve Val d'Isere. Lyžování, sněhové koulovačky a kluzké svahy. Kromě kempu Club Med a lyžařské dovolené nejsou spolu průběžně v kontaktu a všichni kradou svůj volný čas pro společnou dovolenou a únik z těch jejich strašně nudných civilních životů. A co se stalo s přáteli za posledních 25 let? Jsou stále stejní, ale horší, zní okamžitá odpověď. (oficiálny text distribútora)

BE13

Byl jsem shovívavý u jedničky a dvojky a tak zde budu zas přísnější. První půle není dějově příliš bohatá, je to dokonce poměrně nuda, naopak v druhé půli je to docela jízda - škoda, že musí divák čekat. Dost se tam odkazuje zejména na dvojku, tak je možná dobré ji znát. Přes legrační momenty v druhé polovině filmu to nedosahuje srandovna předchozích dvou dílů. ()

Malarkey

Tenhle film bych tak trochu přirovnal k Sněženkám a machrům po 20ti letech, jen my k nim máme větší vztah než k téhle sérii. Film byl ve výsledku fajn, ale už to nebylo ono. U dvojky jsem si myslel, že se poseru smíchy, tohle už byla taková pohodovka. Ale na druhou stranu se snažili a chyběla tam melancholie, což bylo jenom dobře. Ve výsledku to nebylo úplně nejhorší, dalo se to takhle čekat. ()

John80

A do tretice všetko Najlepšie, 3 časť komédie odohrávajúca sa v primorskom letovisku Sardínie so šarmantný majiteľkou hotela Ornellou Muti, jej partnerom , ktorý si pozve svojich priateľov z predošlých 2 časti na trávenie dovolenky 3* ()

charles3

Jednička mě dost zklamala, ke dvojce jsem se zatím nedostal, ale toto se mi líbilo. Proti původnímu filmu hodnotím "trojku" klidně i o 25 % lépe. Nejen že tento díl má nějaký děj a zápletku. Potěšily i uměřený výkon Lhermitta, stejně jako komediální výstupy Claviera a Jugnota, Blancovy příčesky, herecká účast Ornelly Muti a v neposlední řadě i nově nabyté přednosti Chazelové :-) U mě 69 % a tudíž silné ***. ()