Frigo se živí jako pouliční fotograf. Jednou se setká s krásnou reportérkou a touží se s ní setkat znovu, proto usiluje o práci kameramana v redakci, kde dáma pracuje. Bohužel, kromě neustálého vysklívání dveří od redakce se svou kamerou neumí nic jiného. Přesto neztrácí trpělivost a nevzdává boj o ženu svého života a o místo kamermana. (Rosana)

Oralfabet

Ze všech Busterů, co jsem zatím viděl, mi tenhle přišel jako jeho nejúplnější film. Nedosáhne sice asi vrcholů některých jeho dřívějších snímků, ale je podle mě konzistentnější, a děj tady není jen způsobem, jak se dostat k gagům. Navíc je tady opička s kulometem. 9/10 ()

Matli

Kdybych byl o 88 let mladší, tak bych asi hodnotil stejně. Závěr filmu je co se týče scénáře a pointy perfektní, ale jinak celkem nuda. Nic proti groteskním vtipům, ale u ničeho jsem se neusmál a dějově jsem si připadal jak kdyby někomu ulítly včely a já na to musel koukat. 56% ()

PetraMishka

Krásný film o zamilovaném fotografovi, který se kvůli krásné dívce chce stát kameramanem pro společnost MGM. Za vidění rozhodně stojí bitka v Čínské čtvrti, plavání v bazénu a opice v námořnickém. ()

PoprockCZ

Celkem povedené a trefné do dnešní doby. Kameramani to mají holt těžké, obzvlášť, když jsou sami tak trochu nemehla. Opět, chce to trochu tempo, ale milý příběh. ()