Discipline

• Japonsko ディシプリン (viac)

Takuro Hayami byl přijat na Saint Arcadia School. Má to však jeden háček. Do této školy chodí pouze dívky. Pro všechny studentky se Takuro tím pádem stane sexuální hračkou. (hittl)

ledzepfan

No, japonští nízkorozpočtoví animátoři mají pořád dost zkreslené představy o ženské anatomii. Příběh se sice snaží držet pozornost, ale o žádný zázrak nejde... Holt, na opravdu Áčkové hentai stále ještě čekám.. ()

Honza135

„HAYAMI...NĚCO NA NĚM JE, TÍM JSEM SI JISTÁ. VĚŘÍM, ŽE Z NĚJ BUDE NEJLEPŠÍ MAZLÍČEK.“ „PRÁVĚ PROTO BY SIS S NÍM MĚLA VÍCE HRÁT.“ V této volné adaptaci vizuální novely Hayami Takurou přestoupí na školu Svaté Alcadie, kvůli níž musel podstoupit náročnou fyzickou přijímací zkoušku, nad kterou dohlížela sama ředitelka školy. Vybírala totiž mladého muže, co by dokázal uspokojit její náročnou sestru Reonu. Bude o to ale Hayami vůbec stát, když poznal sympatickou domovnici Otokawu? » Co se mi líbilo: 1) Animace a kresba. Jedná se o vynikající práci, která mluví sama za sebe. Je znát, že se na tomto projektu penězi ani talentem nešetřilo. Vskutku radost se dívat. 2) Sound design a hudba. Nazvučení seriálu bylo na úrovni, včetně výkonů hlasových hereček. Hudba se v openingu i endingu pokaždé měnila a v průběhu epizod hrály příjemné melodie. 3) Komediální zápletka. Je to příjemné oživení po temné Černé Bibli, ke které má blízko díky stejným vývojářům předlohy. Děj je groteskní a nebere se tak vážně. Stáváte se pozorovatelem jedné velké přetahované mezi dvěma slečnami o jednoho klučinu a je předvídatelné, kdo nakonec vyhraje. Seriál se dá přirovnat ke klasické romantické komedii, kde však dochází na časté vášnivé akty. 4) Sexuální scény. Jsou velmi zajímavé, především díky tomu, že tu neuvidíte nic násilného a dívky si všechny akty užívají, včetně těch hromadných. Slečny tu totiž dostali do vínku výrazné libido a jsou velmi lačné ho uspokojit. Pokud se řadíte mezi obdivovatele horních částí ženského těla, tak si tu přijdete na své, a pokud máte rádi trochu tvrdší přístup, Reona s bičem v ruce a její BDSM outfit se vám bude líbit. Dále tu nenajdete tu žádné nedospělé holčičky; na lolitky tu zkrátka nenarazíte, takže veškerý obsah je snadno přijatelný i pro průměrného Evropana. » Co jsem nemusel: 1) Upozaděný příběh. Nehraje tu tak významnou roli, jako v předchozích adaptacích videoher od stejných tvůrců. Naštěstí to není zase tolik na škodu, neboť když si dáte tu práci a seženete si překlad předlohy, dočtete se vše, co vás zajímá. » Shrnutí: Na tento seriál jsem si brousil zuby už dlouhou dobu, protože jsem věděl, že se jedná o klasiku žánru. Nezklamal mě. Jedná se o kvalitní a propracovanou kreslenou pornografii, kterou mohu každému, kdo se o tento umělecký styl zajímá, jen doporučit. Jasně, někdo by mohl namítat, že jsou všechny akty přitažené za vlasy a některé jejich aspekty značně zveličené, ale to už k Hentai prostě patří... Shlédnuto v japonském znění s anglickými titulky v severoamerickém vydání ()

• Discipline je prvý hentai vydaný na Blu-ray. (ChArLeNe)