Epizódy(10)
-
Ein Engel für alle Fälle (S09E01)
-
Unverhofftes Wiedersehen (S09E02)
-
Schatten der Vergangenheit (S09E03)
-
Schmerzende Gedanken (S09E04)
-
Ein dunkles Geheimnis (S09E05)
-
Labyrinth der Gefühle (S09E06)
-
Und keiner darf es wissen (S09E07)
-
Nur das Schicksal kennt den Weg (S09E08)
-
Herzensdinge (S09E09)
-
Licht am Horizont (S09E10)
Hrajú
Bastian Pastewka
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Beze slov (2003) (seriál)
Aram Arami
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Hugo Egon Balder
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Listy od Félixa (2002) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Maya Bothe
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Anke Engelke
Kanada
Najlepšie seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Osvětimský proces (2023) (seriál)
Poslední slovo (2020) (seriál)
Rainer Galke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Moritz Heidelbach
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Moja mama veterinárka (2006) (seriál)
Dietrich Hollinderbäumer
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Most (2011) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Bettina Lamprecht
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Markus Lanz
Taliansko
Antje Lewald
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Manou Lubowski
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Tao Tao (1983) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Matthias Matschke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Palác (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Thomas Meinhardt
Nemecko
Najlepšie seriály:
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Sonsee Neu
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Pohotovosť (1994) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Katja Woywood
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Chris Tall
Nemecko
Sabine Vitua
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Nora Binder
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)