Kiki's Delivery Service

Predloha:

Eiko Kadono (kniha)

Diskusia

Lazyt (hodnotenie, recenzie)

nedávno jsem na to nadával..a ted se i těším doufám že to natočí a brzy a nepřekazí když už to dělá DIsney

RigorMortis

RigorMortis (hodnotenie, recenzie)

Ako to vyzerá? Takéto projekty zvyknú väčšinou padnúť a ako pozerám, posledný príspevok predo mnou je 3 roky starý...

Príspevok bol zmazaný administrátorom.

slatkac

slatkac (hodnotenie, recenzie)

Yoshitsune:  protože má trojky??

mr.filo:  ale zas mají IQ menší než Sheldon..

mr.filo

mr.filo (hodnotenie, recenzie)

slatkac: S těma imbecilama opatrně, viděli to i lidé, co mají IQ hodné Mensy....

Príspevok bol zmazaný administrátorom.

Lazyt (hodnotenie, recenzie)

mr.filo: proto tedy i smí disney různé postavy ze studia ghibli zveřejnovat ve svých filmech jako je například Toy Story 3, kde se zde objevila postava plyšového Totora?

mr.filo

mr.filo (hodnotenie, recenzie)

Lazyt: Miyaizaki nemá rád když je titulován jako jako japonský Disney, protože Miyaizaki, jako osoba, je režisér a Disney byl (a jako firma stále je) producentem. (Tím neříkám, že Miyaizaki bude tento film režírovat.)

Studio Disney má distribuční práva pro USA na původní film (tak jako na většinu Studio Ghibli filmů), včetné vlastního dabování, takže si myslím, že nemusí být problém ve spolupráci pokročit o kousek dál.

Osobně jsem na to zvědavý, jestli to nedali k ledu. Nikde žádné nové info, ani rok 2016 nemusí být 100%.

Lazyt (hodnotenie, recenzie)

Jakto, že ma Disney právo se do něčeho takového pouštět? Vždyť sám Miyazaki nemá Disney v oblibě.

Bakllazaan

Bakllazaan (hodnotenie, recenzie)

Prý Disney má přetočit Miyaizakiho klasiku.....má to být kreslený, nebo hraný film?