V letošní sezóně se loví puberťáci! Three Finger a jeho klan kanibalů loví v lesích skupinku turistů. Ovšem když poblíž havaruje autobus plný vězňů, stanou se prchající trestanci další vítanou položkou lidského menu.  Třikrát strach… třikrát horor… třikrát hrůza! Three Finger a jeho šílená rodinka kanibalů jsou naživu a evidentně dobře živení. První chod krvežíznivé rodinky se objeví se skupinkou táborníků. Ti bohužel zjistí až příliš pozdě, že klíšťata nejsou jediná, kdo v tomhle lese kouše. Ovšem v lese se objeví také násilničtí vrazi, kteří utekli z vězeňského autobusu, jenž je převážel. Komu se nakonec dostane spravedlivého trestu – odsouzeným zločincům anebo zmutovaným kanibalům? (oficiálny text distribútora)

Smoldo56 odpad!

Ak som pri dvojke hovoril že sa nemala nikdy natočiť, tak tu hovorím že ani scenár nemal byť napísaný. Tam, kde jednotku zachraňovali postavy, dvojku ženské prsa, trojka sa potápa na všetkých frontách, do útek väznov po lese a hon na ludí sa môže začať ! Neuveriteľne trapné, amatérske so zlým scenárom a ešte horším obsadením. Najhorší pach krve aký bol kedy natočený a pravdepodobne aj posledný. ()

DJ Laky

Pach Krve 3 je horší než 1 a 2, Trojku je oproti dvojce nudnější a tentokrát herecké výkony čistej průměr. A je to trochu přehnány, že by jeden kanibal dostal s lukem všechny vězně to trochu bylo nahlavu, ale gore scény byly dobrý. Ale jinak jinak celkově film hodnotim 50%. Víc si to nezaslouží. ()

Mrliš

Dalo se shlédnou, efekty kolikrát příšerně umělé, postavy hloupé, proslovy ubohé. Nic jsem ani neočekával a nic jsem ani nedostal. ()

brano921

no uz tam nie je tolko originality ako v jednotke a dvojke ale tak to treba čakat už od tretieho pokracovania filmu takže 2+ takych 50% ()

VVee69

10 minut. Viac som nevydžal. Chcel som to vypnúť hneď po prvej scéne ale vydržal som ešte chviľu. Ale po rozdelení chlapíka na tretiny sa to už fakt nedalo. Prvy diel sa mi úprimne páčil, druhý som po polke vypol a tretí ani to nie. ()

Martinaa.Tru odpad!

nééé další kravina kde se děj točí kolem bloudění, následnění zništění že tam jsou zmutovaní záporáci co je chtějí lovit, následné brutálné vraždy jednoho po druhým - prominte mi ale pro mě je to nuda ()

JARDAHONDA

Tříprst´ák a jeho degenerovaná kanibalská rodinka jsou stále mezi živými a navíc ve skvělé formě. Jako první chod si krvežíznivá rodinka vybírá skupinu táborníků, která si až příliš pozdě uvědomila, že v temných lesích nemusí kousat jen klíšt´ata. Když však během transportu věznů uniká několik brutálních zabijáků, zdá se, že Tříprst´áková rodinka narazila konečně na vyrovnané soupeře. Bude stát spravedlnost na straně usvědčených vrahů, nebo zabijáckých mutantů? At´už se stane cokoliv, Pach krve 3 nabídne spoustu zlomených kostí, krve a strachu od začátku až do konce! ()

Monikasson

2ku som v polovici vypol.3ku som síce dopozeral,ale nechýbalo veľa,aby som ju tiež nevypol.Málinko lepšie,ako 2ka,ale katastrofálne odfláknuté efekty.V snahe natočiť najbrutálnejší manhunt sa nikto neobťažoval natočiť to aspoň vierohodne.Úplne zabitá časť. ()

Frutisimo

A tak nebylo to nejhorší...ale co si budeme povídat, ani úplná bomba to nebyla. 3. díl je trochu lepší, než sem čekala, jelikož většina pokračování na nízkorozpočtové filmy nestojí za nic. V tomto ohledu tedy mile překvapil. Takže dohromady krásné 3* :) ()

whoof

celá serie wrong turn je prostě oddychovka od který nikdo asi nemůže čekat nějaký umělecký veledílo, je to jen čistá zábava i když jednička byla pro mě asi nejlepší. A trapný efekty mi vůbec nijak nevadily docela mě to rozesmálo :) ()

Akatsuki odpad!

Co k tomu dodat? Všechno špatně? Od blbého příběhu, přes blbé řemeslo a blbé charaktery, blbé dialogy (byly tam vůbec?) až po blbý film jako celek. Tohle bylo vážně WRONG! ()

Dexies

Tak nějak jsem nepochopil o co jde ... les, vězni, prachy a do toho oblíbení hladový lidi ? ... jednička a dvojka měli oproti tomuto smysl a dobrý scénář ... jediné co se mi líbilo byla úvodní scéna, potom to vše skončilo ... viděl jsem jednou a to stačí! ... jedna * za závěr ... ()