Kostičky

(relácia)
Rodinný
Česko, 1994, 58x10 min

Kostičky - hravá encyklopedie pro předškolní děti. Klaun Kostkáč provází děti světem dospělých pomocí her, písniček, říkadel a dětské fantazie. Malí diváci se dozvídají pro ně přijatelnou formou řadu informací, např. o řemeslech, ekologii, materiálech, zvířatech, rostlinách, základech společenského chování, dopravních pravidlech, apod. (oficiálny text distribútora)

bobstock

Městečko Derry se bojí Pennywise a Pennywise se posranej strachy bojí Reného Krupanského číhajícího za stromem. Nezapomenutelný bizár pro děti z produkce čt. 20% ()

Cecilka

chybí mi tam chemicko-fyzikální koutek pro maturanty.... PS:po dočtení knížky TO od Kinga už v Kostkáče nemám tolik důvěru - copak asi dělá po večerech..? ()

Dark. odpad!

Dobře, budeme brát ohled na to, že je to pořad pro děti. Ale co dělat, když už jako dítě jsem měl problém to ustát?! ()

H4N1CK4 odpad!

Přestože jsem jako dítě nebyla moc vybíravá a hltala jsem skoro všecko, co běželo v televizi, tohle jsem opravdu strávit nedokázala, což mluví samo o sobě. Výplach mozku! ()

Mukunda

A já si říkám, jestli to tu všichni zase nehodnotí jako všechny pořady pro děti - z pozice cool dospělého. Ano, dnes je to i pro mě stupidní, protože dětské, ale malým dětem se to může líbit, v rámci možností je to docela decentní a slušné. Nebo chcete, aby se dítka dívala na teletubbies? Nebo ještě lépe na Felliniho? Ha. Trochu soudnosti, přátelé :) Ať nebolí vás hlova. ()

Razzor_82 odpad!

"Teď vypněte nás prosím, ať nebolí vás hlova."  V devadesátkách jsem často hlídal mladší ségru a vždy jsem měl pořádnou chuť toho klauna praštit do jeho duté hlovy! 0/10 ()

spacylemon

Kultovní pořad! ... a kolik věcí jsem se tam vždycky dozvěděl - kráva dává mlíko a slípka vajíčka! A nejenom to, taky třeba, že "svět, tedy svět (kulatej, ty blbe, ne hranatej!) je plný lidí, hraček, zvířat, věcí a o něm si budem povídat přeci." "A kdy?" "Kdy? Zase příště, znova. Teď vypněte nás prosím, ať nebolí vás hlova." ()

SHA

No, tak pravda, inteligence veškerá - žádná, ale mě to teda jako malou i celkem bavilo... Bylo to barevné, byla to sranda a mimoto jsem si proti těm dětem v TV přišla i celkem inteligentní :-D Ne, vážně, až na "hlovu" to nebylo tak hrozné... ()