Kostičky

(relácia)
Rodinný
Česko, 1994, 58x10 min

Kostičky - hravá encyklopedie pro předškolní děti. Klaun Kostkáč provází děti světem dospělých pomocí her, písniček, říkadel a dětské fantazie. Malí diváci se dozvídají pro ně přijatelnou formou řadu informací, např. o řemeslech, ekologii, materiálech, zvířatech, rostlinách, základech společenského chování, dopravních pravidlech, apod. (oficiálny text distribútora)

Andre3000

Možná ani nemám právo tohle hodnotit, protože jako malý jsem to skoro neviděl, jen občas to tam tak probliklo, ale nikdy mě to nezajaulo. ()

Šimpy

Skoro debilita, taky si pamatujete, že v závěru kvůli rýmu bylo toto: ...znova, teď vypněte nás prosím,ať nebolí vás hlova...? ()

sir-dave

..a Země je.. ehm kulatá :D Bolela mě z toho hlova. Za ty hlášky a možná vidět to jako malý, tak by se mi to líbilo. Na csfd by se mělo zavézt rozlišení hlasování podle věku. ()

Sharlay

Jak rád bych se vrátil do dob, kdy jsem byl malý, kdy dávali v televizi Kuřátka a pak jsme se ve školce dívali na Kostičky. Jak krásný bezstarostný život bez nebezpečí a smutku. ()

mr.filo

Nešlo mi to do hlovy, co z nás dělaj za voly..... Už jako dítěti mi došlo, že některé hovadiny do TV nepatří.... ale stejně sem se díval dál. ()

Lachtaan

Já už moc nevím, co za strašné dětské pořady se přímo pro ČT :D točí dneska, dřív se ale hlavně pro prázdninová odpoledne na jedničce zjevovaly nejrůznější šílenosti a Kostičky mezi ně patřily jakbysmet. Sice jsou dneska už docela kultem, řekneme si s kamarády radostně "Tyfole, vzpomínáš, když jsme čuměli na Kostičky?", víc k pořadu říct už ale nedokážeme. To o něm leccos vypovídá. ()

Honzíno

Pokusy o vzdělávání dítek skoro nejmenších prostřednictvím televize z české produkce je opravdu jen krapýtek. Tak buďme rádi alespoň za tenhle. ()

gjjm odpad!

Jo, přesně kvůli tomuhle pořadu jsou děti nablblý - je to ještě mnohem, mnohem horší než Teletubbies. Rozstřelit hlovu a zrušit Kostřičky! ()