Kostičky

(relácia)
Rodinný
Česko, 1994, 58x10 min

Kostičky - hravá encyklopedie pro předškolní děti. Klaun Kostkáč provází děti světem dospělých pomocí her, písniček, říkadel a dětské fantazie. Malí diváci se dozvídají pro ně přijatelnou formou řadu informací, např. o řemeslech, ekologii, materiálech, zvířatech, rostlinách, základech společenského chování, dopravních pravidlech, apod. (oficiálny text distribútora)

javak810i

Jeden ze seriálů, na který jsem jako prcek čuměl skoro furt. Ale už tehdy mi to přišlo hrozně trapný a z René Krupanského jsem měl akorát prdel :D. Ovšem i to se cení. Dávám nostalgické 3* ()

suicide odpad!

A země je kulatá, akvárko je hranaté... Co to mělo znamenat? Už i malé děti dokáží rozeznávat tvary, natož předškoláci... ()

Linda.csfd odpad!

Tak vzhledem k mé coulfobii, kterou mám již od dětství to pro mne byl spíš hororový pořad. Radši ho rovnou vypnout ať nás nebolí hlava. ()

Jufonka

Fuj, tuhle pitomost jsem vždycky nesnášela a myslím, že to nebylo jen tím, že to je pro malé děti. Hlavní "kostičák" mi přijde neuvěřitelně nesympatický. ()

cariada

Děti to možná ocení ,ale já né. Když vidím toho klauna jak povídá ,že si o tom povíme zase příště. Tak když příště ,tak příště..... ()

Stanley

Ten klaun s debilním hranatým nosem ve mně vždy vzbuzoval silný odpor i děs. Neměl daleko k jeho kolegovi z Kingova hororu "To" :) ()

Attta

Mezi konkurencí nemá šanci. Velmi slabý a velmi trapný pořad! Mám k tomu odpor a své děcka bych k takové idiocii nikdy nepustil. HLOVA? ????? ()

C0r0ner

René Křupanský má jedinou výhodu v tom, že ho na ulici nikdo nepozná, aby mu rozbil držku, protože jí v seriálu měl napatlanou bílou barvou. Kostičky jsou dělány vyloženě pro předškolní věk a pak jenom nabírají na neskutečné trapnosti. Když jsem ale nedávno viděl jeden díl, mohl jsem se pro změnu posrat smíchy. 35% ()