Mentalista

Dráma / Krimi / Mysteriózny / Thriller
USA, (2008–2015), 106 h 57 min (Minutáž: 39–45 min)

Tvorcovia:

Bruno Heller

Hudba:

Blake Neely

Simon Baker, Amanda Righetti, Robin Tunney, Steven Culp, Tim Kang, Tim Guinee, Owain Yeoman, Gail O'Grady, Shaun Toub, Tara Karsian, Morena Baccarin (viac)

Detektív Patrick Jane je veľmi všímavý. Aj z tých najmenších detailov na mieste činu i z chovania ľudí dokáže vyvodiť precízne závery. Preto ako odborný poradca spolupracuje s CBI a pomáha hľadať nebezpečných zločincov. Ale po sériovom vrahovi zvanom "Red John", ktorý zavraždil jeho ženu a dieťa, márne pátra už niekoľko rokov... (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa YumiOkami k tomuto seriálu (48)

Zredigováno (2011) (S03E20)

ten konec awwwwww miluju je ()

Rapsodie v rudém (2011) (S03E22)

HODNE zajimave veci, ktere se stanou v tomto dile: jane sedel na zidli a cho se usmal...😳 ()

Season 4 (2011) (S04)

uz se asi opakuji, ale je to porad stejne - nekolik spatnejsich/nudnejsich dilu a potom zas nekolik skvelych dilu. nejvic si pamatuji dil dvacaty prvni, u ktereho jsem brecela jako maly decko a ktery byl pro me dost osobni. a pak je tady samozrejme posledni dil, ktery byl nejnapinavejsi a krasne ukoncil tuto serii. 𝐨𝐛𝐥𝐢𝐛𝐞𝐧𝐞 𝐞𝐩𝐢𝐳𝐨𝐝𝐲: 𝘴𝘤𝘢𝘳𝘭𝘦𝘵 𝘳𝘪𝘣𝘣𝘰𝘯𝘴; 𝘭𝘪𝘵𝘵𝘭𝘦 𝘳𝘦𝘥 𝘣𝘰𝘰𝘬; 𝘳𝘪𝘯𝘨 𝘢𝘳𝘰𝘶𝘯𝘥 𝘵𝘩𝘦 𝘳𝘰𝘴𝘪𝘦; 𝘣𝘭𝘪𝘯𝘬𝘪𝘯𝘨 𝘳𝘦𝘥 𝘭𝘪𝘨𝘩𝘵; 𝘱𝘪𝘯𝘬 𝘤𝘩𝘢𝘮𝘱𝘢𝘨𝘯𝘦 𝘰𝘯 𝘪𝘤𝘦; 𝘴𝘰𝘮𝘦𝘵𝘩𝘪𝘯𝘨 𝘳𝘰𝘵𝘵𝘦𝘯 𝘪𝘯 𝘳𝘦𝘥𝘮𝘶𝘯𝘥; 𝙧𝙪𝙗𝙮 𝙨𝙡𝙞𝙥𝙥𝙚𝙧𝙨 (‼️); 𝘳𝘦𝘥 𝘳𝘰𝘷𝘦𝘳, 𝘳𝘦𝘥 𝘳𝘰𝘷𝘦𝘳; 𝘵𝘩𝘦 𝘤𝘳𝘪𝘮𝘴𝘰𝘯 𝘩𝘢𝘵 ()

Kolo kolo mlýnský (2011) (S04E04)

mooc pekny hon na budouciho masoveho vraha. (a ta otazka na konci “myslis, ze mam antisocialni osobnost?”:DD) ()

Zdravé tváře (2012) (S04E18)

“but at least you’ll have your eyebrows.”:DD ()

Je něco shnilého v Redmundu (2012) (S04E20)

vtipny, zajimavy dil. oblibene momenty: zavolani do reditelny (ten patrickuv pohled :D), divadlo (!!) a konec, ze ktereho jsem byla stastna, ale i smutna:(( ()

Rubínové střevíčky (2012) (S04E21)

nadherny dil. smutny, krasny. jako kdyby vysetrovali nekoho z meho blizkeho okoli. bylo to tak osobni... na konci jsem to uz nevydrzela a rozbrecela jsem se. — nedokazu ani popsat, jak srdcervouci byl tenhle dil. — nekdy nemuzu ani uverit, kolik je na svete nenavisti.. nenavist proti lgbt komunite je neco, co se tyka i me. deje se to porad - vrazdy, sebevrazdy. a to jen kvuli tomu, ze je nekdo gay. je to tak hrozny... ()

Piki, piki na hlavu (2012) (S04E23)

to s tim hrobem bylo brutalni... (ale zaslouzil si to ehm ehm) ()

Season 5 (2012) (S05)

wooow! 5. serii jsem zhlednula strasne rychle. nemuzu uverit tomu, ze ji mam uz za sebou. patrani po red johnovi se blizi ke konci a ja jsem napjata, ale i smutna, ze za chvilku budu mit cely serial za sebou... je to moje zavislost, uplne jsem si to zamilovala. jsem zvedava, jak to vsechno dopadne - cetla jsem celou the mentalist wiki, takze vim, kdo je red john, ale i tak je to strasne napinavy. wow. wow. wow. 𝐨𝐛𝐥𝐢𝐛𝐞𝐧𝐞 𝐞𝐩𝐢𝐳𝐨𝐝𝐲: 𝘵𝘩𝘦 𝘳𝘦𝘥 𝘨𝘭𝘢𝘴𝘴 𝘣𝘦𝘢𝘥, 𝘥𝘦𝘷𝘪𝘭'𝘴 𝘤𝘩𝘦𝘳𝘳𝘺, 𝘯𝘰𝘵 𝘰𝘯𝘦 𝘳𝘦𝘥 𝘤𝘦𝘯𝘵, 𝘤𝘩𝘦𝘳𝘳𝘺 𝘱𝘪𝘤𝘬𝘦𝘥, 𝗿𝗲𝗱 𝘀𝗮𝗶𝗹𝘀 𝗶𝗻 𝘁𝗵𝗲 𝘀𝘂𝗻𝘀𝗲𝘁 (‼️), 𝘵𝘩𝘦 𝘳𝘦𝘥 𝘣𝘢𝘳𝘯, 𝘳𝘦𝘥 𝘷𝘦𝘭𝘷𝘦𝘵 𝘤𝘶𝘱𝘤𝘢𝘬𝘦𝘴, 𝘳𝘦𝘥 𝘢𝘯𝘥 𝘪𝘵𝘤𝘩𝘺, 𝘳𝘦𝘥 𝘫𝘰𝘩𝘯'𝘴 𝘳𝘶𝘭𝘦𝘴 ()

Rudý západ (2012) (S05E08)

genialni, napinavy, nadherne natoceny!!!!! ()

Rudé sametové dortíky (2013) (S05E20)

v tomhle dile se hodne zamerili na fetishe, takze to bylo moooc zajimave:D — nejvtipnejsi moment byl, kdyz patrick sedel v radiu a nabizel nejdrive 10 000 dolaru za objeveni auta, ktere patrilo manzelovi obeti, pak ho ten typek zastavil a patrick nakonec rekl 20....dolaru.:DDD ()

Season 6 (2013) (S06)

zacatek serie byl DOKONALY (rikejte si to chcete, ale smrt red johna byla hodne cool); v dalsich dilech se zmenila crew a to me nejdriv HODNE sralo, ale pak jsem si je zas vsechny oblibila. chtela jsem tomu dat 4 hvezdicky, ale konec byl moooc super (hlavne ta pusa ehm ehm).♥️ 𝐨𝐛𝐥𝐢𝐛𝐞𝐧𝐞 𝐞𝐩𝐢𝐳𝐨𝐝𝐲: 𝘵𝘩𝘦 𝘥𝘦𝘴𝘦𝘳𝘵 𝘳𝘰𝘴𝘦, 𝘣𝘭𝘢𝘤𝘬-𝘸𝘪𝘯𝘨𝘦𝘥 𝘳𝘦𝘥𝘣𝘪𝘳𝘥, 𝘸𝘦𝘥𝘥𝘪𝘯𝘨 𝘪𝘯 𝘳𝘦𝘥, 𝘳𝘦𝘥 𝘭𝘪𝘴𝘵𝘦𝘥, 𝘵𝘩𝘦 𝘳𝘦𝘥 𝘵𝘢𝘵𝘵𝘰𝘰, 𝘧𝘪𝘳𝘦 𝘢𝘯𝘥 𝘣𝘳𝘪𝘮𝘴𝘵𝘰𝘯𝘦, 𝘵𝘩𝘦 𝘨𝘳𝘦𝘢𝘵 𝘳𝘦𝘥 𝘥𝘳𝘢𝘨𝘰𝘯, 𝘳𝘦𝘥 𝘫𝘰𝘩𝘯, 𝘸𝘩𝘪𝘵𝘦 𝘢𝘴 𝘵𝘩𝘦 𝘥𝘳𝘪𝘷𝘦𝘯 𝘴𝘯𝘰𝘸, 𝘃𝗶𝗼𝗹𝗲𝘁𝘀 (‼️), 𝘀𝗶𝗹𝘃𝗲𝗿 𝘄𝗶𝗻𝗴𝘀 𝗼𝗳 𝘁𝗶𝗺𝗲 (‼️) ()

Svatba v rudém (2013) (S06E03)

ten koneeeeeeeeec moje srdickooo aaahhhhhhhhh🥺🥺🤧🤧 ()

Můj blankytný ráj (2013) (S06E09)

nebyl to zas tak spatny dil, jen musim tady v komentarich nekoho opravit - simon baker nereziseroval jen tento dil, ale i 8. dil 5. serie, ktery byl opravdu nadherne natoceny a je to jeden z mych nejoblibenejsich dilu. ()

Tajemný flash disk (2013) (S06E10)

pripada mi, jako kdybych sledovala 4. serii torchwoodu - jine prostredi a jine postavy (krome 2-3 hlavnich), jiny pribeh. mam z toho hodne divny pocit. — nikdy nenavidela zadnou postavu, ale ted je tady tolik neprijemnych lidi.... ne, proste je to uplne spatny. ()

Bílá linka (2014) (S06E11)

par vtipnych momentu, jinak nuda. ()

Černý vrtulník (2014) (S06E13)

konec pripadu byl trosku wtf ale jinak v pohode ()

Bílá jako padlý sníh (2014) (S06E15)

BRUTALNI DIL (+ byla jsem uplne stastna z ty ultra pozitivni energie na konci) ()

Fialky (2014) (S06E16)

strasne entertaining epizodka! — na konci jsem se malicko rozbrecela, ale tak nevadi - aspon, ze je to pedro pascal a ne nejaky cizi herec, kteryho bych za tohle nenavidela; pedro je proste az moc lovable. ()