Putování s domácími zvířaty

• Rusko Putěšestvije s domašnimi životnymi (viac)

Natálie se narodila a vyrostla v dětském domově, odkud ji v šestnácti odvedl před oltář neurvalý despota. Devatenáct let samoty v polorozpadlém domku u trati, po které se míhají vlaky s "živými" lidmi, končí se smrtí nemilovaného muže. Před Natálií se poprvé otevírá svět možností a výzev, do kterého se bez zábran ponoří. Setkání se Sergejem slibuje přinést nepoznanou lásku, nejvlastnějším přáním ale ukáže být něco jiného.
Hlavní roli v dojemném příběhu o emancipaci zakřiknuté ženské duše ztvárnila jedna z nejtalentovanějších ruských hereček Xenia Kutěpovová. (oficiálny text distribútora)

Alister

Výrazně lyrizující kamera nahlíží se stejným citem do mlhavých krajin jako do osaměle ostrovní ženské duše, která plynutím jakoby neexistujícího času stále více rozkvétá, protože se dokáže rozpomenout dob svého štěstí, které symbolicky leží v člunu, jež má význam cesty z ostrovní říše - a její oči plynuly tiše jako řeka, na níž se plavila s kozou, červeným balonkem, svým dětstvím, nadějí a chlapcem.. ()

juluch

trocha dost nudy a roznych klise-ovitych sceniek...hned prva scena mi mala byt dostatocnym varovanim... a napadlo ma, ze keby som si vopred neprecitala text k filmu tuna, tak mi tusim niektore veci uniknu :) nic vynimocne - ocakavala som viac ()

juvelinokivi

Dala bych i pět hvězd, ale jednu strhávám za poslední záběr, který mi přišel jen na efekt, přitom ale poněkud nelogicky posunuje vyznění celého příběhu. ()