Katherine Parker je boxerka, která se účastní ilegálních zápasů a dokáže porazit i muže mnohem větší, než je ona sama. Spojí se s Michaelem Dublinem, který na těchto akcích dokáže řádně vydělat. Jenže má taky spoustu nepřátel a ne zrovna čistou minulost, takže oba čeká pořádně nebezpečné dobrodružství. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Kosmik 1

Opět přešlap...prostě jsem nedokázal překousnout situace, kdy ženská, ať už je sebelíp v boxu trénovaná, odolávala ba i překonávala mocné údery všech těch nabušenců. Po první ráně od toho finálního hovada by měla chudák otřes mozku. No nic, i kdybych tohle opomenul, tak i přesto filmu chybí šťáva a takový ten šmrnc sportovních filmů. Jednoduše slabota. Včetně vedených dialogů. 35% ()

Hanys_

Snímek z prostředí ilegálních boxerských zápasů, který jde od začátku podle staré známé šablony a tak nemá vůbec čím překvapit (i ten konec se dal odhadnout od poloviny filmu). Jediné čím se tenhle filmík odlišuje od konkurence je to, že tentokráte je hlavní hrdinka žena. 60kilové křehké stvoření, které dává na prdel 120kilovým hromotlukům - dosti nereálné. Souboje jsou dost odfláknuté a divně nasnímaný je celý film.. Ale pokud nemáte jiný film po ruce tak se to dá přežít. 40% ()

Luukec odpad!

chabé.. bojové scény nereálné, je to sice pěkné, věřit že žena by zmlátila chlapy 2x větší než ona, ale ne tím stylem kterým to provádí.. v boxu by určitě šanci neměla.. ()

Kolssteyn

Povlovný děj, který má více tendence nudit než zaujmout. Pokud autoři chtěli něčím oslnit v tomto čím dál tuctovějším žánru, měli se alespoň odrazit od legendárního Rockyho Balboa. Vysvětlením oné vlažnosti hodnocení by mohly být zkušenosti začínajícího scénáristy i režiséra. Ostatně na samém začátku herectví jsou i oba hlavní aktéři a rozhodně nebyli tím nejslabším článkem filmu, spíše naopak. ()

Pharlap

Čekal jsem více.. neboť ze začátku se to tvářilo super. Něco ve stylu Klub rváčů. Ale ouha.. překvapení se nekoná.. někdo vzpoměl na film Million dollar baby.. já zase na trapné klišé zvrhlého a slizkého managera/promotéra. Akce slabá.. ty souboje jsou doslova nahraný. Žádnej "HIT", žádný reálný rvačky.. jen kolem sebe "baletěj", jak při Labutím jezeře. Absolutně slabý.. ()

DJ Kritik

Videl som to cca pred mesiacom a už vtedy som nevedel o čom to je. Lacný TV film, ktorý už onedlho prehliadnete v programe a snáď okrem jednej dvoch scén ma neoslovil ničím. Využitie vidím len ako videoklip, kde hlavná hrdinka spolu s rockovou hudbou majú šancu osloviť.............. ......... ..... Akcia: ** Bojové scény:* Vtiahnutie do deja: * ()

Saxos odpad!

Když srovnám filmy Million Dollar Baby/Fight Night musím udělit hodnocení 100%/0%. V kontaktních sportech jsou vymyšlené váhové kategorie. Pouliční ultimátní zápas soupeřů 60kg/105kg by měl od začátku jednoho vítěze i kdyby přejmenovali Lasičku na Chuck Norrise. Jedna rána od 105kg maníka by rozhodla. Když jde do takového boje, tak taky není žádný otloukánek. Tady má lasička rozbitej ksicht od začátku do konce a jede jeden zápas za druhým po celých státech. Nakonec jí pro jistotu trochu pobouchám ruku páčidlem, protože jedna ruka jí vlastně bude stačit. Celý film je hrozná krávovina. ()

Ponocnej odpad!

No to zase byla blbost nejenze nikdo z boxeru ani hlavni hrdinka nedrzeli ani ruce nahore - zvlaste ona navic to vypadalo jako box na konzoli wii ze kdyz jeden dostane ranu do krytu ci spodek je vterinu paralizovanej a druhej zcela s odkrytym ksichtem do nej busi ale treba zcela iracionalne dava nejake spodky kdyz druhej ma odkrytou hlavu :-D kdyz opomenu ze tendle pribeh neni orginalni ani za mak tak je to fakt zbytecny film ()

RexT

Ta holka je svým způsobem hezká, ale to je z toho filmu asi vše, co za něco stojí, +* jen za ní. Film nemá smysl pitvat, podprůměrné béčko. S vypnutým mozkem, proč ne, dokoukal jsem i mnohem horší. ()

bocy

No naozaj by som chcel vidieť, ako vraj 60 kg žienka (podľa mňa má najviac tak 55 kg) tlčie 120 kg mužov. Čo do žánru, tak to malo byť sci-fi.:-) ()

andy60

Úvod na mě působil hodně béčkově, ale když se film posunul z boxerského ringu do běžného světa, dalo se na to dívat bez problémů. Největší nedostatek vidím v technické stránce filmu, protože zvuk je příšerný a kamera se nepříjemně třese. ()