Katherine Parker je boxerka, která se účastní ilegálních zápasů a dokáže porazit i muže mnohem větší, než je ona sama. Spojí se s Michaelem Dublinem, který na těchto akcích dokáže řádně vydělat. Jenže má taky spoustu nepřátel a ne zrovna čistou minulost, takže oba čeká pořádně nebezpečné dobrodružství. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Hanys_

Snímek z prostředí ilegálních boxerských zápasů, který jde od začátku podle staré známé šablony a tak nemá vůbec čím překvapit (i ten konec se dal odhadnout od poloviny filmu). Jediné čím se tenhle filmík odlišuje od konkurence je to, že tentokráte je hlavní hrdinka žena. 60kilové křehké stvoření, které dává na prdel 120kilovým hromotlukům - dosti nereálné. Souboje jsou dost odfláknuté a divně nasnímaný je celý film.. Ale pokud nemáte jiný film po ruce tak se to dá přežít. 40% ()

Smok

Ešte som síce od 55kg vážiacej ženy nikdy nedostal na bradu, ale moc som tie súboje naštvanej vyziabnutej Katherine nežral. Predsa len sa mi akosi nezdá, aby taká šľacha dávala dolu trikrát toľko vážiacich macíkov. No a keď si teda odmyslím všetky tie nepresvedčivé ilegal zápasy, tak mi z filmu zostal len akýsi slabučký príbeh a stokrát videná lovestorka a film pracovne premenovávam na "Noční sračka". ()

Kosmik 1

Opět přešlap...prostě jsem nedokázal překousnout situace, kdy ženská, ať už je sebelíp v boxu trénovaná, odolávala ba i překonávala mocné údery všech těch nabušenců. Po první ráně od toho finálního hovada by měla chudák otřes mozku. No nic, i kdybych tohle opomenul, tak i přesto filmu chybí šťáva a takový ten šmrnc sportovních filmů. Jednoduše slabota. Včetně vedených dialogů. 35% ()

Flipnic

Na tomhle filmu je úžasný jen obal dvd, který vypadá fakt dobře (hlavně ta holka na něm samozřejmě). Jinak se jedná o naprosto tupou, nudnou, trapnou a extra nízkorozpočtovou srajdu. Souboje jsou příšerné jak choeograficky, tak atmosféra je úplně prázdná. Věechno vypadá jako nějaká "TV novela", příběh, rozhovory ... Prostě hrůza. Navíc je fakt trapným nesmyslem, když 100 kg řízci mlátí 40kg holku do obličeje a ona stojí na nohou ... Jako filmů s "martial arts hrdinkami" jsem viděl spousty a nebráním se jim, jenže problém tady tohoto je, že se bere hrozně vážně ... Navíc ani jeden z herců mi nebyl vůbec sympatický. Nízkorozpočtová amatérština ... ()

Terva

Chcete slyšet dobrej fór? Támhleten sráč v kvádru se mě snažil ukecat abych šel k zemi. Proč si lidi jako ty myslí, že se lidi jako já dají koupit? Tak to by bylo porušení pravidel a my se zatím vydáme po USA za nelegálním boxem v ženském provedení. Jessica Parkerová zvaná "Lasička" zmlátí kde koho. Ne ne ne říkkkeeej mi Bbbbleskkku ttty srásráči jedddenn. Film se snaží být zábavný, ale je spíše nudný. Mluví se jen o penězích a hlavní aktéři jsou stále švorc. Vše pak spěje k jednomu nutnému zápasu, aby by každý v balíku. Bla....bla....bla...já vyhraji to ti garantuju. Nic nového na filmovém nebi. ()

• Filmový festival RADAR v Německu a filmový festival akce v USA udělili snímku cenu pro nejlepší film. (Terva)
  • Losangeleské uskupení Dances with Films udělilo snímku velkou cenu poroty. (Terva)