Lincoln alt a Olivie alt se vydají do skladu, kam Murphy volal. Na místě nachází neznámého muže (pana Jonese), který před nimi zabije měňavce. Poté se sám vzdá a chce, aby ho odvedli za jejich velitelem. Jonese převezou do centrály Fringe a je podroben výslechu. Nic z něj nedostali, a tak se do výslechové místnosti vydá Peter, který o panu Jonesovi ví, jelikož se s ním již setkal. Pan Jones je propuštěn, ale je stále sledován do kavárny, kam má namířeno. Z koše vytáhne termosku a balík peněz, které začne rozdávat. To zmate sledovací systém, jelikož v penězích je stejné sledovací zařízení, jako má pan Jones. (Varan)

Milano33

Joneson bol zajatý a predvedený na výsluch, ten sa celý vyvíjal podľa jeho plánu, s čím však nepočítal, bol Peter. Táto nová premenná mu poriadne zvýšila krvný tlak a keď Petrovi bolo umožnené ho vypočuť, nervozita v celej miestnosti náhle prudko stúpla. Johnson nám aj tak dokázal predviesť veľkolepé predstavenie a stále bol o krok pred ostatnými. Dianie v lome nepostrádalo na napätí a tá prestrelka bola naprosto dychberúca. A to som ešte nezmienil ten vyhrotený okamžik, kedy Peter na poslednú chvíľu varoval Oliviu pred vstupom do portálu. Medzičasom Elizabeth navštívi Waltera, čo v ňom prebudí smutné spomienky na minulosť. Ich rozhovor bol veľmi silne emocionálne koncipovaný a Walter sa konečne dočkal vytúženého rozhrešenia. Rovnako dojemné bolo i záverečné stretnutie Petra s Walerom. ()