Tým vyšetřuje muže, který dokáže vyzkratovat všechny elektrické přístroje v okolí. Zároveň jsou povoláni do budovy kvůli poruše výtahu, který spadl z 26. patra a všechny mimo záhadného muže zabil. Walter přijde s nápadem, že jediný způsob, jak záhadného muže najít, je použít holuby. Olivie se mezitím setká s Johnem a ten jí řekne, že udělá vše pro to, aby mu věřila. (Varan)

Milano33

Máme tu ďalšiu obeť krutého experimentu, ktorá je vysoko senzitívna na elektrinu. Všade, kde vkročí, tam sa elektrické zariadenia naprosto zbláznia a vymyknú spod kontroly. Toto vzbudí pozornosť aj nášho špeciálneho vyšetrovacieho tímu FBI, keďže sa nájdu obete zabité termoelektrickým šokom. Na objasnenie týchto skutočností sa podujal i Dr. Bishop, ktorý zmagnetizuje celý húf holubov, aby vystupoval zdroj tohoto mimoriadne silného elektromagnetického poľa. Súčasne s dianím sa Liv začne prostredníctvom halucinácii a výjavov zjavovať John. Walter však má aj pre tieto bdelé sny logické vysvetlenie, totižto sa ukáže, že jej mozog sa vysporadúva s predchádzajúcou nadzmyslovou skúsenosťou v tej nádrží. ()

Anderton

Máme tu sympatického antihrdinu, obeť tajných pokusov, ktorého nám je ľúto aj napriek tomu, že svojmu okoliu spôsobuje smrť. Ale jedna scéna s "pracovným" úrazom ruky poteší predovšetkým tých škodoradostnejších divákov. Osobne som podobnú satisfakciu ani neviem kedy zažil. "Haluze" začína mať aj hlavná ženská predstaviteľka a ich vysvetlenie nie je zrovna ten typ vysvetlenia, aký by ste chceli od tak mysteriózneho seriálu. Ale uvidíme, ako to vlastne s tým bývalým milencom v skutočnosti je. ()